Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Unimor Siesta 3A zablokowane strojenie

23 Lut 2005 11:04 1987 6
  • Poziom 2  
    Od jakiegoś czasu nie działa mi klawisz "P/C", który służy do zmiany i ustawianie kanałów. Na telewizorze też jest taki przycisk, ale on również nie działa. Przez jakiś czas było to znośne, ale teraz pojawiło się dużo nowych programów i ne mogę ich ustawić.

Pomocy!

• Poziom 23  
    Musisz wejść w tryb serwisowy . Czyli :1). Wyłącz TV z sieci. 2). Na płycie głównej blisko procesora sterującego (U701 SDA20562) jest gniazdo serwisowe (W803 wolne gniazdo pięć pin ) zrób zworę na 1 i 2 ( 2- masa , 1- pin 21 procesora) tego gniazda. 3). Przyciśnij razem przyciski P+ i P- na panelu przednim TV i jednocześnie włącz główny włącznik zasilania , przyciski P+ i P- zwolnij gdy ukaże się obraz z menu serwisowym. 4).Wyłącz sieć . I po bólu.
  • Poziom 2  
    Dokładnie jest to model M 651 TS
    Nie da się tego naprawić bez zdejmowania obudowy??
    A jeśli się nie da to mógłbyś mi wytłumaczyć to co napisałeś wcześniej, bo jestem laikem jeśli chodzi o elektronikę i tv. Tak bardziej po ludzku to napisz. Z góry dzięki.
  • Poziom 13  
    Bez sciągania obudowy musisz wpisać kod blokady ktory został prawdopodobnie wpisany.
    pozdrawiam
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 27  
    To co napisał kolega hawir jest możliwe tylko w momencie gdy w odbiorniku poprzednio została ustawiano funkcja "SERWIS MODE E -1 ,inaczej trzeba otwierać TV i zewrzeć nogę 21 procesora do masy.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Witam potwierdzam to co napisał Kolega "rtvszajda" jedynie w OTVC ELEMIS 6330 itp. było możliwe ściągnięcie blokady bez rozkręcania telewizora w sposób opisany przez "hawir" , a tak wogóle to temat był wiele razy poruszany , pozdrawiam G&KVIDEO