Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Testo
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

7650 ładowanie. Wskaźnik baterii cały czas stoi w miejscu.

23 Lut 2005 11:30 1142 5
  • Poziom 21  
    Witam mam 7650 i jest problem z ładowaniem poniewaz gdy podłącze mu ładowarke to zaświeci się wyświetlacz wskaźnik bateri pokaże się i to tyle cały czas wskaźnik bateri stoi w miejscu. Może miał ktoś taki przypadek. z góry dziękuje
  • Testo
  • Poziom 18  
    Myślę, że sprawdziłeś dokładnie przewód od ładowarki, bo lubia się psuć, szczególnie przy końcówce do telefonu. Inną przyczyną jest słabe napięcie baterii, tak się dzieje jeśli bateria jest w komórce i lezy długo bez używania, po prostu rozładowuje sie poniżej pewnego poziomu i nie może potem zaskoczyć ładowanie. Trzeba ją podstrzelić króciutko bezpośrednio z ładowarki, oczywiście sprawnej.
    Jeśli to nie pomoże, to może być poważniejszy problem, ale nie chcę zapeszać, najpierw sprawdź to o czym napisane powyżej.
  • Testo

• Poziom 28  
    jest to kolejny bubel dct4 :-(

jesli objaw jest taki jak piszesz to sprawdz najpierw takie cos jak elementy w torze ladowania ....
    wlacz telefon i zobacz czy nie wyskakuje napis NIE ŁADUJE bądź BATERIA NIE JEST ŁADOWANA lub jako tak...

jeśli tak jest to na 90 % padl UEM

mozna zawsze soft zapodac wgrac PP itd ale wiekszosc dct4 pada najczęście po nieoryginalnej ładowarce samochodowej :-(

zle zrealizowany tor ładowania
  • Poziom 21  
    Witam panowie nie piszcie takich żeczy o bateri czy o wtyczce ładowarki przecież wiadomo że to wszystko sprawdzone!!
    Okazało się że telefon nie widział stanu bateri dlatego jej nie ładowal taśme polutowałem i było oki pozdrawiam
  • Poziom 18  
    Kolego Błażeju. Chciałeś pomocy to ci pomagamy. Nie wiadomo mi było nic z twojego postu o ładowarce ( dla mnie nie było wiadome ) czy tez o innych rzeczach. Na drugi raz określaj dokładniej co i jak, a nie wnosisz pretensje, bo tak to odczułem.
  • Poziom 21  
    Sorry afuk za odpowiedź. Ale na tym forum staram się dowiadywać o konkretnych usterkach w telefonach, a nie o tym że ładowarka uszkodzona.
    Ale wielkie dzięki za zainteresowanie i pozdrawiam
    Temat uważam za zamknięty