Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Multimetr Fluke
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Astra g 1.7 dti Isuzu - Pompa wspomagania a może alternator?

Gufiś 06 Apr 2013 22:18 5070 6
    Gufiś
    Level 9  
    Panowie jakiś czas temu dolewałem płyn do wspomagania bo był dość spory ubytek po dolewce wspomaganie działało świetnie przez jakieś 3 tyg- lecz niestety dziś jak przyjechałem po pracy do domku postawiłem autko i zacząłem modzić z diodami po moich zabawach w Asi odpaliłem ją aby wjechać do garażu lecz niestety brak wspomagania, po przyjeździe z pracy wszystko było ok a nagle padło, prąd do pompy dochodzi czytałem że może alternator zrobił swoje podpowiem nigdy podczas jazdy nie mrugnęła mi kontrolka od ładowania i nadal nie świeci żadnych problemów z brakiem prądu nie było jednak jak teraz odpalę Asię a i odpala coś dłużej niż zwykle to pracuje normalnie lecz wystarczy że opuszczę szybę to za chwile Asia wchodzi na 1000 obrotów i stoi jak myślicie czy to może być wina alternatora?
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
  • Multimetr Fluke
    wacekgacek
    Level 16  
    Czy pasek jest dobrze naciągnięty?
  • Multimetr Fluke
    Pawel wawa
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Napięcie w instalacji bądź łaskaw podać!
    Gufiś
    Level 9  
    Napięcia niestety nie jestem w stanie podać bo brak miernika, ale dziś jak odpaliłem astrę i zgasiłem i znów chciałem ją odpalić to koniec kręciła i padł akumulator czyli jednak alternator padł. Tylko jedno mnie zastanawia czy regenerować go całego czy wymienić jedynie komutator lub diody?
    User removed account
    User removed account  
    Gufiś
    Level 9  
    Kurczę chodziło mi o regulator sorki
    Pawel wawa
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Żenada. Zamykam.