Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

silnik fiat punto brak mocy dusi się

darekjaw123 07 Apr 2013 11:28 2745 2
    darekjaw123
    Level 1  
    witam wszystkich mam problem z samochodem punto 96 r model 75 jestem mechanikiem od kilku lat i takiego problemu jeszcze nie miałem klient przyprowadził do naprawy punto silnik pracuje ładnie na wolnych obrotach na wysokich się dusi brak mocy jak by nie palił na dwa gary . klient chce wymianę silnika ok montuje drugi silnik odpalam jest to samo dusi się . wymieniam pompę paliwa nowa dusi się listwa wtryskowa nowa dusi się . dalej nowa cewka zapło nowy czytnik nowe koło to samo dusi się dalej komputer z czytnikiem i stacyjką żeby wykluczyć immobilizer oczywiście to samo dusi się dodam że silnik wyjąłem z punto który pracował idealnie . dalej sprawdziłem przewody paliwa wszystko ok i wydech czy nie zapchany i nadal to samo dusi się ma ktoś jakiś pomysł :?: :?: :?:
    igorek83
    Level 24  
    Diagnostyka komputerowa to podstawa.
    cezars65
    Level 24  
    Zobacz układ wydechowy , w szczególności katalizator - pod kątem drożności.Miałem kiedyś taki przypadek w E34 2.0 benz.Ponieważ nie było wyjścia klient pozwolił żeby wybebeszyć wnętrze kata i jak ręką odjął - tylko inna sprawa że auto odzyskalo moc ,ale zapalał się check.