Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

silnik fiat punto brak mocy dusi się

07 Kwi 2013 11:28 2370 2
  • Poziom 1  
    witam wszystkich mam problem z samochodem punto 96 r model 75 jestem mechanikiem od kilku lat i takiego problemu jeszcze nie miałem klient przyprowadził do naprawy punto silnik pracuje ładnie na wolnych obrotach na wysokich się dusi brak mocy jak by nie palił na dwa gary . klient chce wymianę silnika ok montuje drugi silnik odpalam jest to samo dusi się . wymieniam pompę paliwa nowa dusi się listwa wtryskowa nowa dusi się . dalej nowa cewka zapło nowy czytnik nowe koło to samo dusi się dalej komputer z czytnikiem i stacyjką żeby wykluczyć immobilizer oczywiście to samo dusi się dodam że silnik wyjąłem z punto który pracował idealnie . dalej sprawdziłem przewody paliwa wszystko ok i wydech czy nie zapchany i nadal to samo dusi się ma ktoś jakiś pomysł :?: :?: :?:
  • Poziom 24  
    Diagnostyka komputerowa to podstawa.
  • Poziom 24  
    Zobacz układ wydechowy , w szczególności katalizator - pod kątem drożności.Miałem kiedyś taki przypadek w E34 2.0 benz.Ponieważ nie było wyjścia klient pozwolił żeby wybebeszyć wnętrze kata i jak ręką odjął - tylko inna sprawa że auto odzyskalo moc ,ale zapalał się check.