Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nokia e52 - cały czas tryb oszczedzania energii

nosio2 07 Apr 2013 11:41 1719 5
 • #1
  nosio2
  Level 14  
  witam tak jak w temacie mam dziwny przypadek posiadam ten telefon od jakiegoś czasu zauważyłem że tel działa normalnie ale gdy ubędzie jedna kreska baterii to telefon przechodzi w tryb oszczędzania energii i tak aż do rozładowania telefonu oczywiście czas pracy telefonu jest normalny ubędzie jedna kreska przejdzie w tryb oszczędzania energii i później działa jeszcze przez ok 3 dni kreski ubywają normalnie. włączam i wyłączam telefon i nadal jest tryb oszczędzania. Jaka może być tego przyczyna?
  Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
 • #2
  grubas
  Level 40  
  Bateria, soft, GAZOO, procesor ( złom ).
 • #3
  staś pytalski
  Level 38  
  A nie włączyłeś oszczędzania energii? Klikamy guzik włącznika (power), naciskamy kwadrat nawigacyjny w górę, wybieramy "wyłącz oszczędzanie energii".
 • #4
  internick
  Level 35  
  Na mój gust ten tryb niesie za sobą same korzyści. Bateria przy tej samej aktywności wytrzymuje dwukrotnie więcej. Jeśli telefon działa poprawnie nie ma chyba sensu tego zmieniać.
 • #5
  staś pytalski
  Level 38  
  Ale nie wiemy czy autor tematu ma włączony tryb czy tryb się sam aktywuje, bez udziału właściciela telefonu. Co dla jednego jest korzystne dla drugiego wcale takie nie musi być.
 • #6
  nosio2
  Level 14  
  witam no pomogło wyłączenie trybu oszczędzania będę jeszcze kontrolował czy się samo nie przestawi jak coś to będę jeszcze się odzywa
  ł dzięki wielkie