Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot 306 1.4 lpg nie podaje paliwa i gazu robi sie zwarcie

07 Kwi 2013 13:11 2073 4
  • Poziom 2  
    Witam otóż mój problem polega na tym że Mój peugeot odpala normalnie a po jakimś czasie jazdy rozłącza silnik i nie da sie go odpalić rozrusznik kręci a nie podaje paliwa po jakimś czasie problem ustępuje samochód jeździ normalnie jakby nic sie nie działo i tak w kółko co to może być?
    Kod: select_listing
    Zaloguj się, aby zobaczyć kod
  • Poziom 24  
    A na gazie idzie odpalić awaryjnie??
  • Poziom 2  
    Ani na gazie ani benzynie

Dodano po 1 [minuty]:

Nie raz nawet kontrolki gasna po przekręceniu kluczyka na zapłon i jak załącza sie rozpusznik robi się zwarcie
  • Pomocny post
    Poziom 24  
    Brak masy lub slaby styk baterii.
  • Poziom 2  
    Ale on chodzi normalnie jakby nic dopiero po 40minutach cos sie dzieje jakieś zwarcia i te problemy z benzyna potem znowu jest ok

Dodano po 2 [minuty]:

Podczas jazdy nic sie nie dzieje nie świecą żadne kontrolki po jakimś czasie około 40minut nagle cos sie wytwarza jakieś problemy zgaśnie i koniec trzeba kombinowac

Dodano po 3 [minuty]:

Stacyjke sprawdzałem styki ok podpinalem nawet 2ga bo mam.i nic sie nie dzieje niby wszystko w porządku jedynie jest takie cos ze zawsze tak było jak wzięło sie stacyjke na 0 to radio sie wyłącząlo a teraz chodzi cały czas nawet jak jest kluczyk wyciągnięty

Dodano po 3 [minuty]:

I kiedyś jak to sie stało to przekazniki w skrzynce bezpieczników buczały takie sutkanie sie wytwarzalo i wszystko wtedy gaslo światła swiatełko w środku szyby nawet jak hamulec sie nacisnęło