Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Micro SD - Odzyskanie zdjęć

waljo 07 Kwi 2013 15:00 1485 11
  • #1 07 Kwi 2013 15:00
    waljo
    Poziom 21  

Witam przeszukałem forum i sprawdziłem kilka programów ale niestety efektów brak. Myślę, że problem polega na tym, że zdjęcia były zapisywane kilka miesięcy temu i w międzyczasie na karcie były zapisywane nowe i kasowane stare zdjęcia. Programy, których używałem odzyskują tak myślę zdjęcia dopiero co wykasowane, gorzej wygląda sytuacja w moim przypadku po prostu programy je nie znajdują. Czy warto się trudzić?, czy bezpłatne programy odzyskają takie zdjęcia?. Jeżeli tak to proszę o namiar na jakiś program ja próbowałem programami RECUVA i TESTDISK. W programie Testdisk program znalazł kilka plików ale były przy nich "x" czerwone i nie szło ich zapisać. Nawet nie otwierało się okienko z zapisem po prostu brak reakcji.

0 11
  • Pomocny post
    #2 07 Kwi 2013 15:45
    sebus20
    Poziom 17  

Spróbuj programem PhotoRec,na stronie www.se.pl znajdziesz poradnik. W google wpisz Jak ZA DARMO
    odzyskać skasowane zdjęcia z
    aparatu, komórki, karty pamięci.

0
  • #3 07 Kwi 2013 17:54
    waljo
    Poziom 21  

PhotoRec też próbowałem ale nic znajduje tylko tak jak inne te "świeżo" usunięte. Spróbuje jeszcze coś znaleźć w googlach.

0
  • #4 07 Kwi 2013 17:59
    RADU23
    Moderator - Komputery Serwis

Rozumiem iż chcesz odzyskać zdjęcia które były już wielokrotnie nadpisane innymi?.

0
  • #5 07 Kwi 2013 19:31
    waljo
    Poziom 21  

Dokładnie. Próbowałem "PC Inspector smart recovery", znalazł najwięcej ze wszystkich dotychczasowych programów, są nawet jakieś 5 zdjęć, których nie można otworzyć ale tego właściwego nie ma. Może Koledzy jakieś jeszcze inne pomysły?. BARDZO MI ZALEŻY.

0
  • Pomocny post
    #6 07 Kwi 2013 20:45
    michal_aniol
    Poziom 32  

Nie odzyskasz nadpisanych zdjęć.

0
  • Pomocny post
    #7 07 Kwi 2013 21:44
    figurel
    Poziom 22  

Mam bardzo dobre doświadczenia z programem Digital Image Recovery. Spróbuj.

0
  • #8 08 Kwi 2013 09:18
    waljo
    Poziom 21  

michal_aniol - Można poprosić o jakieś rozwinięcie tematu. Spróbuję tego Digital Image Recovery może się uda. Dzięki tymczasem za podpowiedzi.

0
  • Pomocny post
    #9 08 Kwi 2013 09:42
    kret855

Poziom 25  

Jeżeli rekordy zostały nadpisane to wszystkie wcześniejsze informacje są wymazywane aby zapewnić maksymalną szybkość odczytu/zapisu , wynika to z fizycznej struktury nośnika. Możliwe że nie wszystkie rekordy są nadpisane ale w to wątpię , próbuj programami do odzysku danych. Nic innego ci nie pomoże.

0
  • Pomocny post
    #10 08 Kwi 2013 10:36
    michal_aniol
    Poziom 32  

waljo napisał:
    michal_aniol - Można poprosić o jakieś rozwinięcie tematu. Spróbuję tego Digital Image Recovery może się uda. Dzięki tymczasem za podpowiedzi.

https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic882242.html

0
  • #11 08 Kwi 2013 10:52
    waljo
    Poziom 21  

OK dzięki za wyjaśnienia. Próbuję dalej

0
  • #12 08 Kwi 2013 20:39
    waljo
    Poziom 21  

Niestety poprawy nie ma szukanego skasowanego zdjęcia nie znalazłem, przykro trzeba będzie to jakoś przeżyć. Dziękuje wszystkim za pomoc bo w sumie przy tak błahej sprawie mogłem się czegoś nowego dowiedzieć. Dzięki jeszcze raz, pozdrawiam. Zamykam temat.

0