Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Który tablet dla dziecka do 600 zł?

08 Kwi 2013 14:53 3387 6
  • Poziom 9  
    Hej!
    Przekopałem się przez masę postów, forów itd. i opinii jest tyle, ilu piszących. Ponieważ ich nigdy za wiele, pozwalam zadać sobie jeszcze tutaj pytanie dotyczące dwóch tabletów, jakimi się zainteresowałem.
    Może najpierw wymagania. Tablet ma być dla dziewięciolatka, ale mam nadzieję, że syn mi go czasem pożyczy. Dlatego ze względu na niego i na mnie interesują mnie takie rzeczy:
    1. Łatwość obsługi - ale to chyba obecnie posiada większość tabletów z Androidem.
    2. Płynne działanie w grach - syn uwielbia piłkę nożną, lubi się też pościgać.
    3. Wi - Fi i Bluetooth - koniecznie.
    4. Płynne przeglądanie sieci.
    5. Płynne oglądanie filmów.
    6. Wyjście HDMI.
    7. Ekran siedmiocalowy.
    8. 16 GB pamięci wewnętrznej + możliwość dołożenia karty.
    9. Wyjście mikro-USB.
    Jeśli chodzi o tablety, to przychodzą mi do głowy dwa:
    1. NavRoad NEXO 7 16GB
    2. Ainol Novo 7 Flame
    I teraz - który z nich będzie solidniejszy i szybszy? Który warto wybrać? Który będzie miał stabilniejsze oprogramowanie? Krótko - który lepiej kupić? I oczywiście - dlaczego?
    Z góry dziękuję za pomoc. Sam nie wiem, co wybrać, bo nie znam się na tabletach, a czuję się jak osiołek, co mu w żłoby dano... :-)
    Pozdrawiam!
  • Poziom 11  
    ja moge ci polecić Kiano pro 7 dual, dwa rdzenie, czterordzeniowa grafika, IPS. Cena 599zł. Był ostatnio w promocji z modemem w gratisie, ale nie wiem czy obowiązuje jeszcze :) Bardzo prosta, intuicyjna obsługa.
  • Poziom 9  
    Dzięki za propozycję. A jaką jakość wykonania ma ten model Kiano? I wydajność w grach i filmach (pewnie to będzie najważniejsze dla syna :-) )?
    Pozdrawiam!
  • Poziom 11  
    W tej cenie to najlepszy będzie Navroad Nexo( Jakość w Kiano to czysta loteria)
  • Poziom 9  
    Dzięki za opinię. Jakość jest dla mnie również bardzo ważna - chcę zminimalizować ryzyko trafienia uszkodzonego sprzętu. Nie mam za bardzo czasu na zajmowanie się reklamowaniem produktu, który z założenia powinien być dobry.
    A tak btw. w Ainolu były jakieś kłopoty programowe związane z działaniem głośników, baterii itp. na firmowym oprogramowaniu. Czy w Nexo występuje coś podobnego?

No dobrze, kupiłem synowi Navroad Nexo7 (wersja bez 3g). Działa, jak na razie, bardzo ładnie. Tak więc temat można zamknąć (przepraszam, ale nie pojawiła mi się żadna opcja do zamknięcia).
  • Poziom 10  
    trochę odgrzebie temat, ale to jest urgent need ;) chcę kupić chrześnikowi tablet pod choinke, wiadomo - do gier i aplikacji, do 500zł. Co myslicie o tym iboxie?

Wyglada na w porządku chyba, nie ?
  • Poziom 9  
    Hmmm, dostałem maila, by zamknąć ten temat. Rozwiązanie jest w moim poprzednim poście - Navroad Nexo 7. Z zauważalnej perspektywy czasu muszę stwierdzić, że sprawdził się w 100%. :-)
    Pozdrawiam!