Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TL-WN821N - Konfiguracja trybu ad-hoc

08 Kwi 2013 16:53 1749 9
  • Poziom 9  
    Witam, wie ktoś jak skonfigurować TP-Link TL-WN821N żeby działał w trybie ad-hoc?
  • Poziom 39  
    Czy chcesz udostępnić net-a innym klientom WiFi?
  • Poziom 9  
    chciałem udostępnić telefonowi internet który w pc mam w postaci wi-fi
  • Poziom 39  
    Ustawiasz kartę TPlinka w tryb udostępniania połączenia:
    Panel sterowania\Sieć i Internet\Połączenia sieciowe
    Wybierasz prawym klawiszem TPlink i udostępniasz połączenie wybierając drugą kartę, czyli Twoje WiFi.
  • Poziom 9  
    voitek1 napisał:
    Ustawiasz kartę TPlinka w tryb udostępniania połączenia:
    Panel sterowania\Sieć i Internet\Połączenia sieciowe
    Wybierasz prawym klawiszem TPlink i udostępniasz połączenie wybierając drugą kartę, czyli Twoje WiFi.

w win xp jakoś nie widzę żebym miał taką opcje, co do przedmówcy z linkiem to nie posiadam dwóch komputerów żeby tak zrobić jak w tym poradniku
  • Poziom 39  
    W XP możesz zrobić najwyżej połączenie mostkowe...

Moderowany przez piterus99:

To co kolega powie na ten zrzut ekranu, zrobiony w Windows XP?
    TL-WN821N - Konfiguracja trybu ad-hoc. Proszę przestać pisać bzdury na forum, do blokady konta już tylko ostatni krok. Radzę się opamiętać.

• Poziom 9  
    a jak to połączenie mostkowe zrobić? bo nie mam wgl pojęcia, a co z tym oprogramowaniem co było dołączone na płycie od karty, bezużyteczne?
  • Poziom 39  
    połączeni mostkowe - kilkasz prawym klawiszem na kartę w urządzeniach sieciowych
  • Poziom 9  
    jak daje na połączenie mostkowe to mi wyświetla komunikat "Aby utworzyć mostek sieciowy, musisz wybrać co najmmiej dwa połączenia sieci LAN lub szybkiego Internetu nie używane przez Udostępnianie połączenia internetowego".