Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak pobrać materiały z HBO GO (hbogo.pl)?

LNR 08 Kwi 2013 17:42 20991 11
  • #1 08 Kwi 2013 17:42
    LNR
    Poziom 7  

Witam,

Chciałbym zapytać w jaki sposób zgrać multimedia ze strony HBO GO (hbogo.pl)?
    Strona opiera się na wtyczce "Microsoft Silverlight" (podobnie jak TVNPlayer czy tvp.pl/vod). Z tym że tu na tej wtyczce opiera się cała strona (nie tylko multimedia). Wtyczki do Firefoxa jak DownloadHelper i programy jak OrbitDownloader nie dają rady. Programy do nagrywania z pulpitu się nie sprawdzają bo wtedy video nie chodzi płynnie i jest kiepskiej jakości.
    Byłbym bardzo wdzięczny za jakieś porady. Z góry dziękuję. :roll:

PS. Teraz jest odkodowany dla wszystkich 1.odcinek 3.sezonu serialu "Gra o Tron" więc można sobie podejrzeć jak to działa.

0 11
  • #2 08 Kwi 2013 18:22
    kobylak2206
    Poziom 17  

Ant Video Downloader jako dodatek do firefoxa. Mam jeszcze Cache Viev którym można skopiować obejrzany wcześniej film z pamięci cache Firefoxa.

1
  • #3 08 Kwi 2013 20:01
    LNR
    Poziom 7  

kobylak2206 napisał:
    Ant Video Downloader jako dodatek do firefoxa

Niestety, ale to też nie daje rady :( ... Chyba że coś robię źle? Ściąga jedynie małe pliki mp4 po kilkaset kb 0:00 min i nic po za tym.

2
  • #5 26 Sie 2018 16:02
    Ramiro Roberto
    Poziom 13  

Zgrywanie wtyczkami nie pomoże, bo materiał wideo jest przesyłany do przeglądarki w postaci krótkich kawałków, a nie cały od razu.Próbowałem różnych metod i testowałem kilka dostępnych w sieci programów, w tym wersje TRIAL, które rzekomo miały sobie z tym radzić, ale nic nie zadziałało.

1
  • #6 26 Sie 2018 17:17
    icooz
    Poziom 16  

Da się, o ile token nie jest ukryty, musisz go wyszukać w stronie z filmem i wejść w źródło strony albo w zbadanie strony i wyszukać link który zawiera token, ale to trochę dużo szukania bo to się robi ręcznie. Nie mam jak sprawdzić czy to możliwe w HBO GO.

0
  • #7 27 Sie 2018 10:25
    tarkanio
    Poziom 10  

Icooz, Jak rozumiem na tym linku z tokenem działa ten serwis http://pl.fetchfile.net/pobra%C4%87-z-hbo/ tylko zastanawiam się, jeszcze czy udostępnienie jakiemuś serwisowi tokena nie oznacza przekazania im jakich moich prywatnych informacji które są na moim profilu?

Dodano po 5 [minuty]:

Wieczorem jeszcze sprawdzę, czy jeśli mam link z tokenem czy jDownloader nie będzie potrafił pociągnąć filmu. Z linku ogólnego nie potrafił nic znaleźć. Dam Wam znać.

0
  • #8 27 Sie 2018 23:22
    Ramiro Roberto
    Poziom 13  

To są zabezpieczenia DRM. Nie pobierzesz tego tak łatwo.

0
  • #9 29 Sie 2018 09:14
    tarkanio
    Poziom 10  

przeleciałem chyba wszystkie divy, szukałem tego linka z tokenem ale poległem :( podrzucisz proszę screena jak go znaleźć?

0
  • #10 29 Sie 2018 10:28
    Ramiro Roberto
    Poziom 13  

Żadnego tokena nie ma. Jak napisałem wyżej to są zabezpieczenia DRM i materiał wideo jest przesyłany w krótkich fragmentach, a nie w całości. Można to zgrać tylko przez przechwytywanie na bieżąco.

0
  • #11 29 Sie 2018 14:39
    icooz
    Poziom 16  

Możliwe jest jak z youtubem, można otworzyć w oddzielnym oknie film bez żadnego tła ale treści video i audio są rozdzielone, da się pobrać tylko 5 sek heh...
    Ale to nie zmienia faktu że się nie da pobrać filmu. Trza poszukać.
    HTLM5 z YT nie działa na tokenach, zobaczę czy dam rade ściągać stream z niego, może za parę lat szkoły będzie mi łatwiej takie rzeczy wyszukiwać :D

Sorry nie mam dostępu do HBO, muszę się poduczyć.

0
  • #12 30 Sie 2018 16:46
    tarkanio
    Poziom 10  

Oki, dzięki za info.
    Przeszukałem jeszcze po prostu YT hasłem i trafiłem na kilka wyników. Tylko zastanawiam sie, jak jest z jakością takiego poklatkowego zapisu.
    https://www.youtube.com/watch?v=6zeyYPTAm7o

Dodano po 5 [godziny] 32 [minuty]:

Ociosaniu, na YT działa jDownloader

0