Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wozek widlowy - Kontrolka -

08 Kwi 2013 20:41 3384 3
  • Poziom 8  
    Witam
    Od razu przepraszam jak pisze w nieodpowiednim miejscu i prosze o przeniesie jezeli mozna. Mam pytanie odnosnie kontrolki w wozku widlowym, bo nie wiem co doklanie oznacza a ksiazki od niego nie posiadam. Wydaje mi sie ze to cos z ukladem hydraulicznym od podnoszenia ale pewny nie jestem. Wozek jezdzi normalnie choc bateria jest takze w nim slaba ( pare godzin jazdy i juz niema nieraz sily jezdzic ) ale od kiedy wyskoczyla ta kontrolka mam problem z podnoszeniem palet. Wczesniej wyskakiwala co jakis czas na chwile teraz pali sie non stop. Chwilowo radze sobie z podnoszeniem w sposob taki: Podnosze do momentu az juz nie ma sily, trzymam ciagle na maksa do gory i lekko drazek ciagne od pochylania na siebie wtedy nie pochyla mi ladunku ale podnosi do gory (chyba tak tez nie powinno byc, ale wazne ze jakos moge podnosic jeszcze). Prosze o sensowne odpowiedzi i rady jak to naprawic.

Ponizej fota kontrolki

Wozek widlowy - Kontrolka -

Ps. Sorry za brak polskich znakow ale nie jestem w PL.

Pzdr
  • Poziom 39  
    Witam
    Rozumiem że jest to wózek elektryczny ,czy tak ,sprawdź pozim oleju hydraulicznego.
  • Poziom 1  
    Witam.
    Czy mogę prosić o radę co to za kontrolka mi się zapala w wózku Hyster?
    (środkowa czerwona na zdjęciu, duga od prawej)
    Z góry dziękuję za odp. Wozek widlowy - Kontrolka -
  • Poziom 39  
    Witam .
    Wygląda to na kontrolkę poziomu płynu ,lub czegoś podobnego.Trochę zdjęcie niezbyt ostre.Czy to wózek spalinowy?.