Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dziwny problem z pocztą - Wysyłanie widadomości - brak załącznika

08 Kwi 2013 21:52 1275 3
  • Poziom 23  
    Witam,

od razu chciałem zaznaczyć, że nie wiem czy to właściwe forum na mój problem ale spróbujmy.

Mam kamerę z własną kartą sieciową, która za zadanie ma wysłanie wiadomości e-mail (z załącznikiem o określonej godzinie). Konfiguruje sobie kamerę w domu (korzystam z poczty na serwerach o2 - brak szyfrowanie SSL) i wszystko działa idealnie. Po czym idę z kamerą do punktu gdzie ma tymczasowo się znajdować, ale pojawia się mały problem. Wiadomości docierają do adresata ale niestety bez załącznika. Kamera jest za VPNem ale jak twierdzi administrator owej sieci nie posiadają żadnych mechanizmów filtrujących, firewalli itd.

Proszę o pomoc co może być problemem w zaistniałej sytuacji.
  • Poziom 35  
    Jaka to kamera?

Screeny z ustawień prosimy.
  • Poziom 23  
    Niestety kamera została na obiekcie i jest to Panasonic PTZ WV-SC385. Poczta wychodząca jest prawidłowo skonfigurowana gdyż w innej sieci działa wszystko bezbłędnie. Z resztą poczta z niej wychodzi ale z odciętym załącznikiem
  • Poziom 23  
    Problem rozwiązany, okazało się, że za dużo danych próbowałem wysłać, a kamera posiada zbyt mały bufor. No i albo nie wysyłała nic albo obcinała to co najcięższe czyli załączniki.