Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Candy aqua 1000t - Bardzo głośna praca oraz przemieszczanie się pralki

arkadiushek 09 Kwi 2013 11:30 2286 3
  • #1 09 Kwi 2013 11:30
    arkadiushek
    Poziom 9  

Witam, na wstępie informuję że jestem laikiem w temacie więc proszę o mało skomplikowane odpowiedzi.

Posiadam pralkę Candy aqua 1000t. Stoi ona w kuchni i jest zabudowana z dwuch stron, jednak nie jest przykręcona w żaden sposób co umożliwia jej wysuwanie w razie potrzeby. Ponadto powierzchnia na której stoi jest nie do końca wypoziomowana.
    To tytułem wytłumaczenia warunków w jakich się znajduje bo zakładam że mogą być znaczące.

Problemy z pralką są dwa:
    1) Pralka bardzo głośno pracuje podczas prania (nie wiem czy to wirowanie czy nie, ale podczas prania ogólnie rzecz ujmując). Jest to praca tak głośna że mamy w domu wrażenie że zaraz wybuchnie :)
    2) podczas tejże pracy pralka ma skłonności do "wychodzenia" ze swojego miejsca pobytu. Przemieszcza się więc np o metr na środek kuchni. (zauważyłem że tendencja do jej "wychodzenia" zwiększa się po kolejnych praniach po sobie. Tzn. że np wracając z pracy puszczam 3 prania to ona "wychodzi dopiero po 3 a przez pierwsze dwa prania raczej sie nie rusza)

Mam nadzieje że dość jasno opisałem mój problem i liczę na jakąś pomoc.

Dziękuję i pozdrawiam!

0 3
  • #3 09 Kwi 2013 11:53
    arkadiushek
    Poziom 9  

ad1) jak je mogę rozpoznać?
    ad2) czy nie lepiej abym wyrównał całkowicie poziom posadzki? - np flizując?
    ad3) jakie to koszty?

pozdrawiam

0