Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Epson P50 - Epson P50 dziwne rozpoznawanie tuszy

09 Kwi 2013 11:58 2877 5
  • Poziom 9  
    Epson P50 dziwnie rozpoznaje tusze po zainstalowaniu wszystkich jest błąd typu nie rozpoznano tuszy, ale wystarczy wyjąć jeden pojemnik obojętnie jaki i wszystko jest ok oprócz tego wyjętego gdzie świeci błąd tuszu.
    błąd wygląda następująco Nazwa tuszu z X - czerwone

Dodam że to są zamienniki lecz wcześniej z nimi nie było problemu
  • Poziom 23  
    Nie wykluczone że są uszkodzone chipy , bądź chip akurat w tym jednym tuszu.
    Podmień na inny tusz w zamiennikach miałem już kilka niesprawnych nowych wkładów.
  • Poziom 9  
    Kupiłem reset chip i tu mam pytanie robiąc reset chip-a zaświeca się po chwili zielona kontrolka która oznacza że przeprowadzono reset poprawnie. Przykładam ponownie po "4 -7 sekundach " reset do chip i świeci czerwona i odnowa resetuje czy tak powinno być czy po ponownym podłączeniu reset powinna od razu zapalić się zielona kontrolka. Wygląda jakby chip został prawidłowo zresetowany a po chwili sam się resetował. Sytuacja na wszystkich chip-ach jednakowa.
  • Poziom 23  
    Może i reakcja prawidłowa , ale co na resetowane tusze mówi drukarka ?
  • Poziom 9  
    no właśnie drukarka rozpoznaje tusze przez 5 sekund a potem błąd "Nie oryginalne tusze" . Nie wiem czy drukarka już padła czy jakie licho. Spróbuje dziś lub jutro podłączyć tusze do drukarki znajomego, zobaczę czy to samo będzie.
  • Poziom 10  
    Mam dokładnie taki sam problem z moją P50.
    Podmieniałem na oryginały i to samo.

Czy udało się rozwiązać problem?