Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

or chrysler zmiana regionu dvd

makumbapit 23 Lut 2005 17:01 4181 7
  • #1 23 Lut 2005 17:01
    makumbapit
    Poziom 16  

Klient opsiada w samochodzie chrysler radio cd/dvd i osobny panel lcd podwieszony pod sufitem za siedzeniami kierowcy na środku auta
    załączam fotki
    czy ktoś wie jak zmienić region w tym radiu, potrzebny jest kod temat ciekawy pomóżcie.

0 7
    Załączniki:
  • #3 23 Lut 2005 22:36
    makumbapit
    Poziom 16  

czemu zapomnieć ?

0
  • #4 31 Lip 2008 11:20
    pivvo
    Poziom 22  

djlj24 napisał:
    Zapomnij.

Lakoniczne stwierdzenie ale przecież te dane są zapisywane gdzieś w jakiejś pamięci (np. tak jak kiedyś były zabezpieczane radia "code") czy można się do nich dobrać ?

0
  • #5 01 Sie 2008 08:36
    Pablo1964
    Moderator

Poza kodem regionu pozostaje jeszcze brak możliwości pracy w systemie PAL. Temat był omawiany wielokrotnie.

0
  • #6 01 Sie 2008 12:44
    djlj24
    Spec od car audio

Akurat PAL/NTSC to nie problem - większość układów sobie radzi z konwersją.
    Kolego pivvo ma rację. Można wyedytować pamięć flash, zmienić trochę i pozbyć się regionu. Tylko kto będzie się bawił z taką ilością danych (przypuszczam, że 1MB lub 2MB) na dodatek bez programu źródłowego. Dlatego napisałem aby zapomnieć o tym, bo naprawdę jest to robota na wiele lat. Gorzej jak program nie jest zapisany w osobnej pamięci flash a wewnątrz procesora - brak narzędzi i oprogramowania serwisowego (jakaś wersja jtaga + odpowiedni bootloader) uniemożliwiają zabawę.
    Swoją drogą kolejny raz został odgrzebany temat sprzed wielu miesięcy.

0
  • #7 01 Sie 2008 14:05
    pivvo
    Poziom 22  

djlj24 dzięki za uzupełniającą odpowiedź

djlj24 napisał:

Swoją drogą kolejny raz został odgrzebany temat sprzed wielu miesięcy.

No właśnie staram się trzymać dobrych manier :)

0
  • #8 29 Wrz 2008 21:33
    estor
    Poziom 14  

mnie tez temat interesuje czy ktoś to przerabia choć jak pośrednio mam ten problem rozwiązany tak że w tym dvd jest wejście sygnały podpiłem pod to
    przenośnie mp4 i mam 8 gb bajek które mogę odtwarzać córce w czasie jazdy do tego płyty vsd z gazetek chodzą bez problemu .

0
  Szukaj w 5mln produktów