Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Co około 30 minut połączenie z Internetem zostaje zerwane.

09 Kwi 2013 14:25 1431 8
  • Poziom 2  
    witam,od 3 dni mam problem, tak gdzies co 30+- min rozlacza mi sie net , tzn nie rozlacza a bardziej dostaje takiego pinga ze wywala mnie z gry (Tibia) i teamspeaka , jak ten ping jest i wywali mnie z gry i teamspeaka to stronki normalnie chodza, taki ping/utrata polaczenia trwa z minutke , i ogolnie ten problem znika tak pod wieczor. Moze ktos mi pomoc ? Nie mieszkam jak cos w Polsce :P mam neta przez kabel , router

Proszę o używanie polskich znaków w postach - regulamin, punkt 3.1.13. Dodatkowo informuję, że przed znakiem interpunkcyjnym nie stawiamy spacji. [piterus99]
  • Poziom 39  
    1. Zadzwoń do operatora i zgłoś wolne działanie...
    2. Pokaż screen-a ze statystyk routera.
    3. Pokaż screena ze speedTest.net
  • Poziom 2  
    moze to sie wydac glupie ale nigdy tego nie robilem wiec jak bys mogl to moglbys wytlumaczyc o co chodzi z 2 ?
  • Poziom 39  
    1. Myślę, ze wiesz jak skorzystać z telefonu...
    2. i 3. - wchodzisz na router poprzez przeglądarkę. Adres otrzymasz wpisując w cmd: IPconfig i w wyniku komendy będziesz miał adres brama/Gateway. Ten adres - do przeglądarki. Jeśli to Twój router to powinieneś mieć login i hasło. Tam znajdziesz zakładkę ze statystyką.
    Używasz klawisza PrntScrn i otwierasz np. Paint. CTRL-V i zapisujesz obrazek na kompie. Później "dodaj obrazek" w odpowiedzi.

PS
    Warto przeczytać regulamin elektrody - tam również są instrukcje. Szukanie i CZYTANIE nie boli...
  • Poziom 2  
    http://www.speedtest.net/result/2635375108.png

to test ze speedtestu

No jestem na tej stronce zeby sie zalogowac ale nie mam tego hasla , bo tu pisze ze username admin i haslo 13 literowe z WPA2 , a ja tego hasla nie mam :d

Proszę zastosować się do zaleceń moderatora z pierwszego postu i poprawić swoje wypowiedzi. Regulamin, punkt 3.1.13, 3.3. [piterus99]
  • Poziom 39  
    1. Jaki router?
    2. Jaki operator?

enter96 napisał:
    ...No jestem na tej stronce zeby sie zalogowac ale nie mam tego hasla , bo tu pisze ze username admin i haslo 13 literowe z WPA2 , a ja tego hasla nie mam :d
    Jakiej stronce? username nie jest potrzebny do WiFi. Jeśli nie znasz nazwy użytkownika i hasła do zalogowanie się do routera - to zapytaj jego właściciela.

PS
    Nikt nic ci na stronce nie pisze. Tam jest napisane
  • Poziom 2  
    tako router : zyxel p2812
    Operator : Telenor (jak pisalem mieszkam zagranica-Norwegia)

Jak tata wroci to sie spytam o nazwe i haslo do routera :p

A tak wogule wiesz moze co takiego jest z tym netem ?:p
  • Poziom 39  
    Nie wiem, dopóki nie prześlesz screen-a:
    voitek1 napisał:
    ...
    2. Pokaż screen-a ze statystyk routera...
  • Poziom 43  
    Wątek blokuję do czasu poprawienia postów przez autora. Po poprawieniu proszę o PW/SW.