Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Po podłączeniu tel do komputera nie reaguje telefon

09 Kwi 2013 16:48 2619 4
  • Poziom 10  
    Witam

Problem Mój polega na tym iż jak podłącze telefon do komputera stacjonarnego to słyszę tylko 2 sygnały i nic więcej telefon nie działa a jest to Sony xperia J.
    System mam XP.Ale jak podłączam tel do notebooka z systemem windows 7 to wszysko jest ok. Wcześniej na stacjonarnym wszystko było ok tel działał dopiero tak się stało po aktualizacji androida co robić jak to naprawić??

• Poziom 32  
    Witam !
    Aktualizowałeś przez oficjalną stronę czy jakiegoś modyfikowanego, bo z nimi jest różnie !
  • Poziom 10  
    Tzn. tel sam mi zaczął aktualizować się po podłączeniu go do komputera i teraz go właśnie nie widzi aktualizował sie poprzez program Sony PC Companion

Dodano po 53 [sekundy]:

Miglanc2526 napisał:
    Tzn. tel sam mi zaczął aktualizować się po podłączeniu go do komputera i teraz go właśnie nie widzi aktualizował sie poprzez program Sony PC Companion

A w menadżrze urządzen zauważyłem brak sterownika android

• Poziom 32  
    Zainstaluj ponownie program Sony PC Companion, wtedy sam powinien zainstalować sterowniki i powinno być dobrze !
  • Poziom 10  
    I nic to nie pomogło telefon mi się ładuje sterownika dalej nie ma a nie mogę wejść ani na telefon ani na kartę pamięci pisze że telefon (null)

Dodano po 3 [minuty]:

Miglanc2526 napisał:
    I nic to nie pomogło telefon mi się ładuje sterownika dalej nie ma a nie mogę wejść ani na telefon ani na kartę pamięci pisze że telefon (null)

Ok już działa wystarczyło zainstalować Windows media player :)

Temat do zamknięcia

Pozdrawiam