Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pralko-suszarka INDESIT IWD 6125

barbara88 09 Kwi 2013 18:56 1182 0
  • #1 09 Kwi 2013 18:56
    barbara88
    Poziom 1  

Witam

Mam problem z moją pralko-suszarką.. otóż problemów nie miałam przez ponad 3 lata od nowości aż do wczoraj kiedy próbowałam zrobić pranie... załadowałam pralkę pościelą (tylko poszewka na kołdrę, 4 poszewki na poduszki i prześcieradło rozmiar super king size). Zawsze tak prałam pościel albo miałam więcej prania zwykłego nie pościel, nie za dużo ale więcej i nigdy nie było problemów aż do wczoraj... Po włączeniu pralki przy pobieraniu wody nie przestawała pobierać wody, pobierała bez przerwy aż do samej góry bębna i się nawet nie ruszyła... musiałam odsączyć wodę z pralki i wywirowałam... co to może być? Może ktoś z Was miał taki problem i może powiedzieć ile kosztuje taka naprawa i czy wogóle opłaca się naprawiać? Co to mogą być za części? Dziś przed chwilą spróbowałam ponownie włączyć na cykl prania na 40 st. na cykl 4 kolorowa bawełna i też pobierała wodę nawet nie drgnęła... więc znowu odsączyłam wodę i spróbowałam wywirować...tym razem nie wiruje.... zaczyna obracać się bęben i wygląda że ma zacząć wirować że się przygotowywuje ale nie wiruje tylko się obraca... suszarkę sprawdzałam działa obraca i suszy więc nie mam pojęcia czy warto jest ją naprawiać czy to jakaś mała usterka czy raczej coś większego? Oczywiście próbowałam wyłączyć z prądu włączyć ponownie ale dalej jest to samo. Dodam że diody są w porządku i nie migają się normalnie wszystko się podświetla... może ktos coś poradzi? Będę bardzo wdzięczna...

Z góry dziękuję za jakiekolwiek odpowiedzi:)

0 0