Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pomoc w identyfikacji wtyku kabla

09 Kwi 2013 19:52 714 2
  • Poziom 8  
    Witam,
    bardzo proszę bardziej doświadczonych użytkowników o pomoc w identyfikacji wtyku (zdjęcia oraz schemat załączone do posta). Wtyk podobny do wtyku mikrofonowego, 4 pinowy, odległość między pinami po przekątnej to około 5 mm, (po boku kwadratu to około 3, 3-5 mm). Średnica wtyku (plastiku) to około 9 mm, do tego jest element mocujący z gwintem wewnętrznym M12 (chyba x1 lub 0.5). Zjeździłem większość sklepów elektronicznych w krakowie i niestety takiego nie dostałem. W sklepie, gdzie był on kupiony powiedziano mi, że nie wiedzą jak się to nazywa i że może za miesiąc takie coś będą mieli (jednak jest to dla mnie trochę za późno). Dodam jeszcze, że ten wtyk ze zdjęcia do tej pory działał, ale nieszczęśliwie został uszkodzony.
    Zostanie on podłączony do zaworu moog 77-537. Wyposażony jest on w złączone PC02e8-4p (http://pl.farnell.com/amphenol/pc02e8-4p/connector-circular-size-8-4way/dp/1476619).
    Gwint zewnętrzny tego złącza oraz wewnętrzny starego wtyku nie pasowały do siebie, ale na tym mi nie zależy, grunt aby było połączenie. Bardzo proszę o próbe zidentyfikowania tej wtyczki, abym mógł ją zamówić gdzieś przez internet, lub może o poszukanie jakiejś innej, pasującej do tego.

Dodam jeszcze, że wymiary mierzyłem przy pomocy suwmiarki, mogą (a pewnie są) obarczone lekkim błędem.

Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Paweł
  • Poziom 29  
    Szukaj pod nazwą DIN 4, w google. :D