Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung - brak sterowników pod Windows XP 32 bity

AUTOSTAN 09 Apr 2013 23:31 3831 6
    AUTOSTAN
    Level 14  
    WITAM.
    Potrzebuję pomocy!. Nie mogę namierzyć sterów do lapka Samsung N102S B01PL na system Windows XP 32 bity.
    Dzięki za pomoc.
    Ps. Google jak śmietnik. Kopię cały dzień, ściągam ale nie pasują.
    dt1
    Moderator of Computers service
    Witaj,
    Łatwiej będzie, jak korzystając z menedżera urządzeń wymienisz, których sterowników Ci brakuje, wymieniając przy każdym również jego identyfikator (Niezainstalowane urządzenie -> Właściwości -> szczegóły, identyfikator ma postać np PCI\VEN_1234&DEV_5678&SUBSYS_12345678).
    AUTOSTAN
    Level 14  
    Już podaje:
    USB\VID_8086&PID_0189\5&226D6A4C&0&2
    i
    PCI\VEN_8086&DEV_0BE1&SUBSYS_C629144D&REV_09\3&11583659&0&10

no i poza tym strasznie muli strzałka z Touchpada, nie reaguje po chwili nieaktywności jakby się usypiała. No i brak klawiszy funkcyjnych. Właściwie na WIN 7 STARTER wszystko było OK. ale ja potrzebuję XP!
    AUTOSTAN
    Level 14  
    Wielkie dzięki "DriverMSG". Nareszcie wszystkie stery pasują. Menadżer bez żółtych pytajników! Nie instalowałem sterów "Synaptics TouchPad" bo jakoś dziwnie działają i przymula lapka (zostawiłem windosowskie). Został jeszcze problem wyświetlania ikonek powiadamiania na pulpicie po wciśnięciu klawiszy funkcyjnych, regulacji głośności itp. No i dręczy mnie brak regulacji jasności, kontrastu itp. Na Win7 wszystko to było.
    Czy jest na to jakaś rada?
    AUTOSTAN
    Level 14  
    Dzięki. Coś znalazłem z innych modeli Samsunga do obsługi klawiszy funkcyjnych. Nie wszystkie działają, ale regulacja jasności i dźwięku jest.
    Jeszcze raz wielkie dzięki.
    POZDRAWIAM.