Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

prawie nowy silnik briggs 675 i słaba kompresja

10 Kwi 2013 19:36 8037 8
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 16  
    Oczywiście że serwis skoro gwarancja jest , u mechanika widziałem owalne !!! tłoki na pewno nie były okrągłe :D nowe sztuki do założenia prosto z hurtowni ,aż mi się nogi ,,,,zgieły'''' jak zobaczyłem ....
  • Poziom 29  
    Pracowałem jako serwisant gwarancyjny tego sprzętu. Miedzy innymi z tymi silnikami. Muszę przyznać,ze Briggs & Stratton to jedna z lepszych marek. Powiem Ci co zrobi serwisant gdy do niego ta kosiarka trafi : Odkręci tłumik i spojrzy na tłok jeśli te rysy są w tym miejscu widoczne a dodatkowo pierścienie mają ślady zapieczenia to ewidentna oznaka zatarcia z winy użytkownika. I nie masz szans na uznanie reklamacji. Możesz co prawda skierować sprawę do sądu ale wystawiający ekspertyzę biegły postąpi identycznie i zostaniesz obciążony kosztami tej ekspertyzy.Po za tym jeśli zauważą oznaki ingerencji to niejako z obligu reklamacja jest odrzucona. Ale tak po za tym - czy ona dobrze odpala ? czy gaźnik i zbiornik paliwa są czyste ? Czy pompka paliwa ( a właściwie ten gumowy przycisk ) lekko odbija po naciśnięciu ?
    Moderowany przez Rycho T:

Co za brednie wypisujesz, jaki tłumik, jakie pierścienie, nic tam nie zobaczy. Jako "serwisant gwarancyjny" powinieneś to wiedzieć. Rozbawiłeś mnie do łez