Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Kupię]Amiga/ Commodore/ Atari/ Spectrum..

AdamZeku 11 Apr 2013 08:17 3390 4
    AdamZeku
    Level 2  
    Odkupię stare komputery marki Amiga/ Commodore/ Atari/ Spectrum..
    Contact the author of the topic by Private Message (PM icon).
    ml-as
    Level 14  
    Witam,
    posiadam C64 + 2 magnetofony + zasilacz + monitor (później sprawdzę jaki typ, ale powinien być sprawny) + teoretycznie okablowanie do monitora + dżojstik.

Monitor: Commodore 1802
    Magnetofon 1: Noris DR1535
    Magnetofon 2: Commodore Datassette w pudełku ze styropianami na którym pisze: 1530 Datassette Unit model C2N
    Komputer: Commodore C 64 C Funkentstort n. DBP-Vfg. 1046/84 (Na papierowej nalepce C64E)
    Kabel do podłączenia monitora: DIN -> 3xChinch
    Zasilacz: 5V 1,7A; 9V 18VA; P/N: 251053-11
    Dżojstik: QuickShot QS-137F. Można go podłączyć do takich konsol: Atari/Commodore, MSX (w życiu nie słyszałem co to jest ;)), Amstrad, Sega. Nie wiem czy sprawny :/
    Książeczki: "Black Box v.8"; "Poznajemy komputer Commodore 64" Palmapress 1991; "Commodore 64 MicroComputer User Manual"

Czyli to co na zdjęciach.

W C64 wali bezpiecznik (taki długi) i magnetofon nie działa, z braku czasu nie drążyłem tematu, 1 magnetofon powinien być sprawny. Zasilacz był rozbierany, jednak środek jest w oryginalnej mazi, więc nie był grzebany. Jak widać gumki się rozpłynęły.

Za to ustrojstwo chciałbym 500zł. Oczywiście do negocjacji :D

Dodaję zdjęcia:
    [Kupię]Amiga/ Commodore/ Atari/ Spectrum.. [Kupię]Amiga/ Commodore/ Atari/ Spectrum.. [Kupię]Amiga/ Commodore/ Atari/ Spectrum.. [Kupię]Amiga/ Commodore/ Atari/ Spectrum..
    [Kupię]Amiga/ Commodore/ Atari/ Spectrum.. [Kupię]Amiga/ Commodore/ Atari/ Spectrum.. [Kupię]Amiga/ Commodore/ Atari/ Spectrum.. [Kupię]Amiga/ Commodore/ Atari/ Spectrum..
    [Kupię]Amiga/ Commodore/ Atari/ Spectrum.. [Kupię]Amiga/ Commodore/ Atari/ Spectrum.. [Kupię]Amiga/ Commodore/ Atari/ Spectrum..
    gimak
    Level 40  
    Mnie z kolei leży na półce C128, stacja dysków (końcówka 71) - sprawne w oryginalnych kartonach, plus monitor zielony.
    gimak
    Level 40  
    Commodorka już nie posiadam.
    Scripter1
    Level 11  
    A ja posiadam Amigę 500 (Commodore A500) - bez zasilacza i dyskietki startowej.
    Mam też komputer Karat 2 firmy Elkor (na procesorze Zilog Z80) wraz z dyskietką z oprogramowaniem, klawiaturą i przejściówką do podłączenia do TV (przejściówka samoróbka ale działa).

Jeśli jest ktoś tym zainteresowany proszę o kontakt na PW.

Edit:
    Z uwagi na spore zainteresowanie komputerem Karat informuję że już go nie posiadam, została mi już tylko Amiga.