Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak wykonać instalację do odbioru na 11 tv naziemnej telewizji cyfrowej

kondzioko 12 Kwi 2013 08:09 1143 3
  • #1 12 Kwi 2013 08:09
    kondzioko
    Poziom 1  

Witam serdecznie, na wstępie powiem, że jestem zielony w temacie instalacji antenowych. Czy możecie mi pomóc w sprawie wykonania instalacji do podłączenia 11 telewizorów z wbudowanymi tunerami dvb-t tak aby odbierały naziemną telewizję cyfrową, czy jedna antena wystarczy?byłbym wdzięczny za jakieś rysunki jak to zrobić.
    Z góry dzięki za pomoc

0 3
  • #2 12 Kwi 2013 08:40
    Hucul
    Poziom 39  

Zleć to fachowcowi. Projekt takiej instalacji jest mocno zależny od wielu czynników. W najprostszym przypadku potrzebna będzie antena i tyle odgałęźników co gniazd telewizyjnych.

0
  • #3 12 Kwi 2013 08:56
    LeDy
    Poziom 43  

kondzioko napisał:
    Witam serdecznie, na wstępie powiem, że jestem zielony w temacie instalacji antenowych. Czy możecie mi pomóc w sprawie wykonania instalacji do podłączenia 11 telewizorów z wbudowanymi tunerami dvb-t tak aby odbierały naziemną telewizję cyfrową, czy jedna antena wystarczy?byłbym wdzięczny za jakieś rysunki jak to zrobić.
    Z góry dzięki za pomoc
    Matko Boska, do czego to dochodzi. Robi się tak samo jak każdą inną instalację i nie ma czego tu tłumaczyć.

0
  • #4 12 Kwi 2013 09:05
    keicam5
    Poziom 10  

Jeżeli chcesz odbierać tylko sygnał tv naziemnej cyfrowej wystarczy 1 antena podłączyć do multitapa lub za pomocą rozgałęźnika do 2 multitapów. W zależności jakie długości kabli do pomieszczeń można zastosować jeszcze wzmacniacz .

0