Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Elektrolux EWS 1221 - Demontaż grzałki

pg55 12 Kwi 2013 14:36 1830 4
  • #1 12 Kwi 2013 14:36
    pg55
    Poziom 13  

Witam.
    Do zbiornika dostał się drut od biustonosza.
    Proszę o podpowiedź jak najłatwiej dostać się do grzałki. Może tamtędy da radę go wydłubać. Obudowa nie posiada zdejmowanej tylnej ścianki i dlatego moje pytanie. Dziwne, ale mam wrażenie, że chrobotanie słychać z jednego miejsca w górnej części zbiornika, przy drzwiach.
    Czy przy ponownym montażu grzałki trzeba ją czymś uszczelnić?
    Pozdrawiam.

0 4
  • #2 12 Kwi 2013 14:50
    arturek402
    Poziom 9  

Witam , nie ma potrzeby żadnego uszczelniania grzałki , po prostu wyciągasz grzałkę potem dużym śrubokrętem i szczypcami wyciągasz fiszbonka :D :D .
    Ale czasami nie można w ten sposób i trzeba całą pralkę rozebrać dla drucika .
    Na końcu wkładasz grzałkę z powrotem i finał.Pozdrawiam Artur

0
  • #3 12 Kwi 2013 15:23
    egon42
    Poziom 36  

Jak chrobotanie jest u góry to wyjecie grzałki nic nie da bo grzałka jest na dole. Miałem kiedyś podobny problem drut się wbił na górze w plastikowy zbiornik i ocierał. Trzeba sobie włożyć do pralki dobre światło głowę też i przez dziurki w bębnie szukać druta jak się znajdzie to twardym drutem przez dziurki spróbować go wyrwać jak spadnie na dół to wyjąć go przez dziurę po grzałce.

0
  • #4 12 Kwi 2013 23:12
    pg55
    Poziom 13  

egon42 napisał:
    Jak chrobotanie jest u góry to wyjecie grzałki nic nie da bo grzałka jest na dole. Miałem kiedyś podobny problem drut się wbił na górze w plastikowy zbiornik i ocierał. Trzeba sobie włożyć do pralki dobre światło głowę też i przez dziurki w bębnie szukać druta jak się znajdzie to twardym drutem przez dziurki spróbować go wyrwać jak spadnie na dół to wyjąć go przez dziurę po grzałce.

Dzięki za podpowiedź. Spróbuję.
    Wiem,że grzałka jest na dole.
    Nadal nie wiem jak się dobrać do grzałki.
    Wszelkie inne sugestie mile widziane.
    Pozdrawiam.

0
  • Pomocny post
    #5 12 Kwi 2013 23:37
    tonk07
    Poziom 16  

W tym modelu by dostać się do grzałki odkręcić dwa wkręty umiejscowione pod zaślepkami na dole po bokach pralki i 3 z tyłu. Zdemontuj blat pralki to zobaczysz że w tej pralce odkręca się połowę obudowy a nie tylną ściankę. Jak wyjąć druta... napisali koledzy:)

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo