Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pilot do alarmu. Nowa bateria. W jednym pilocie dioda lekko się zapala.

23 Lut 2005 23:45 2100 7
  • Poziom 15  
    Witam wszystkich
    mam dwa piloty do alarmu samochodowego i mam problem bo oba niedzialają. Kupilem nowa baterię. w jednym pilocie dioda tak lekko sie czasem zapala a w drugim nic. czy ktos sie spotkal z tym?
    pozdrawiam
  • Poziom 29  
    Jaki to alarm opisuj lepiej swój problem. POZDRAWIAM
  • Poziom 15  
    niewiem jaki to jest alarm, samochod mam od niedawna. jest to nisan primera
  • Poziom 15  
    Nikt sie nie spotkał z podobnym problemem ?? co może isc w pilotach?
  • Poziom 20  
    yasiu.brzeg napisał:
    Jaki to alarm opisuj lepiej swój problem.

więcej danych .!!! a w razie czego może bardziej opłaci się odwiedzić jakiś zakład gdzie zakładają alarmy ?
  • Poziom 12  
    Czy pilot ma kształt prostokątny - 3 przyciski w tym górny ma kształt "ścietego" owala i jest największym przyciskiem? Jesli dodatkowo ma tłoczone symbole I, II, III to może być produkt CLIFFORD. Czesto jest to produkt "sieciowy" tj. produkt dedykowany do danej marki auta. CLIFFORD czesto był stosowany w japończykach Toyota , Nissan.... Weź aparat lub komóre z aparatem trzaśnij foto i wtedy dużo łatwiej jest rozmawiać a najlepiej dotrzeć do centralki autoalarmu- często na niej jest opis - producent, model.....)
  • Poziom 15  
    ten pilot jest prostokątny i ma 2 przyciski a posrodku nich (troche nad przyciskami ) znajduje sie dioda. na przyciskach są napisy I, II. postaram sie zrobic zdjecia tylko chwilowo niemam aparatu
    pozdrawiam
  • Spec od samochodów
    to dostan sie pod deche i tam sprawdz jaki jest alarm to ci odpowiemy napewno