Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

temperatura procesora i7 2600

13 Apr 2013 12:16 2166 11
  • Level 8  
    Witam wszystkich. Mam nie ma造 problem jak w temacie po wyczyszczeniu komputera i na這瞠niu pasty termo-przewodz帷ej halnziye HY710 temperatura procesora jakie 2min. po uruchomieniu osi庵a 50C -odczyt z BIOS-u. Je瞠li to istotne p造ta g堯wna to Asus P8Z68-V LE.

A dodatkowo za陰czam odczyt z programu FunSpeed
    Nie wiem czy mam si ba i wymieni past?.

Kontynuuj帷 w trakcie zak豉dania radiatora zauwa篡貫m 瞠 samo mocowanie jest do嗆 tandetne i k這potliwe w monta簑 trzeba si troch natrudzi 瞠by zamontowa wszystko 瞠by dobrze przylega這 i przy tym nie uszkodzi p造ty.

B璠e wdzi璚zny za wszelkie konkretne sugestie -czy ignorowa temperature czy w jaki inny spos鏏 sprawdzi temp.
  • Level 38  
    Screen z HWMonitor daj.
  • Level 8  
    Prosz
  • Level 38  
    Uruchom program OCCT -> PowerSupply:OCCT test i wklej uzyskane po te軼ie wykresy. 20 minut testu.
    Daj tak瞠 screen z programu HWMonitor podczas wykonywania testu po 15 minutach w czasie testu.
  • Level 27  
    Docisn掖e dobrze ch這dzenie?
  • Level 8  
    Wyniki
    HWMonitor po 15min

Wyniki testu po 21min z OCCT
    temperatura procesora i7 2600 temperatura procesora i7 2600 temperatura procesora i7 2600 temperatura procesora i7 2600 temperatura procesora i7 2600 temperatura procesora i7 2600 temperatura procesora i7 2600 temperatura procesora i7 2600 temperatura procesora i7 2600 temperatura procesora i7 2600
    temperatura procesora i7 2600 temperatura procesora i7 2600 temperatura procesora i7 2600 temperatura procesora i7 2600 temperatura procesora i7 2600 temperatura procesora i7 2600 temperatura procesora i7 2600 temperatura procesora i7 2600 temperatura procesora i7 2600

A co do pytania wojtek0995:
    Tak mi si wydaje przynajmniej mam wra瞠nie 瞠 jakbym zrobi to jeszcze mocniej to co bym uszkodzi ale sprawdz jeszcze raz dzi瘯i
  • Helpful post
    Level 38  
    Temperatury CPU s na granicy... Temperatura GPU w porz康ku...
    Polecam :
    Przyczy軼ic z kurzu komputer.
    Przeczy軼i radiator od CPU.
    Przeczy軼i cooler od CPU.
    Zapewni cyrkulacj powietrza w obudowi.

Je瞠li to nie pomo瞠 to na這篡 swie膨 past termo na procesor.
  • Level 8  
    W tym problem 瞠 jednostka jest po czyszczeniu st康 te moje zaniepokojenie nie wiem czy to nie przyczyna plastikowych zatrzask闚 dociskaj帷ych radiator do procesora. Ale tak jak m闚i貫m dociska貫m radiator dosy mocno i wydaje mi si ze wszystkie zatrzaski chwyci造. No c騜 p鎩d w kierunku nowej pasty.

Dzi瘯uje za pomoc -jak dojde do jakiego konkretnego rozwi您ania dam zna.

Pozdrawiam
  • Level 38  
    lifeleasehold wrote:
    nie wiem czy to nie przyczyna plastikowych zatrzask闚 dociskaj帷ych radiator do procesora.

Chcesz wiedzie czy radiator odprowadza dobrze ciep這 ?
    Odpal PrimeTest95 lub OCCT test. W陰cz test. Odpal HWMonitor. Patrz si ci庵le na te temperatury : temperatura procesora i7 2600
    Kiedy osi庵n te temperatury min. 70oC otw鏎z obudow (nie wy豉czaj帷 komputera/testu) i dotknij palcem radiator od CPU. Uwa瘸j bo mo瞠 by gor帷y. Je瞠li nie b璠ziesz m鏬 dotrykac radioatora d逝瞠j ni 0,5 sek. to oznacza 瞠 nowa pasta nic nie pomo瞠. Ale je瞠li b璠ziesz m鏬 dotyka radiatora np. 4-5 sekund oznacza 瞠 pasta do wymiany.
  • Level 27  
    Ch這dzenie najlepiej zak豉da na wyj皻ej p造cie g堯wnej :)
  • Level 8  
    Mam jeszcze jedno pytanie co oznacza skr鏒 CPUTIN i AUXTIN

Czego dok豉dnie jest to temperatura?