Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Drukarka SAMSUNG CLP-365W schemat

13 Kwi 2013 18:55 6183 9
  • Poziom 11  
    Problem polega na tym, ze drukarka SAMSUNG CLP-365W nie uruchamia sie, zapala się na niebiesko przycisk WPS i zaraz gaśnie. Poszukuje wiec schematu do niej. Jesli ktos zetknal sie z takim problemem to wdzieczny bede za pomoc. Potrzebuje rowniez instrukcji uzupelniania tonera. Jesli ktos moze mi pomoc to bardzo prosze i z gory dziekuje.javascript:emoticon(':idea:')
  • Poziom 11  
    Na przetwornicy brakuje napiecia 24V, drugie 5V jest poprawnie. Czy moze byc cos z przetwornica ?
    Potrzebuje tez chipa AC20 A1KMLG do DRUKARKI SAMSUNG ML-3310ND.
  • Poziom 16  
    Jeśli komuś pomoże to załączam service manual - sam jestem ciekaw co jest przyczyną, mam kilka takich drukarek. Co do naprawy pogwarancyjnej w serwisie to dzwoniłem i wstępnie serwis samsunga weźmie za tą usługę przeszło 400 zł :) i jak tu wierzyć w serwis ??? Problem myślę naprawie w ciągu tygodnia za darmo ;)
    Załączniki:
  • Poziom 15  
    Witam

Czy udało się rozwiązać problem? Mam też drukarkę która świeci na niebiesko WPS i zaraz gaśnie
  • Poziom 1  
    igor_e napisał:
    Witam

Czy udało się rozwiązać problem? Mam też drukarkę która świeci na niebiesko WPS i zaraz gaśnie

U mnie ten sam problem. W jakim momencie u Was to wystąpiło.
    Dzisiaj próbowałem ją zainstalować na nowym komputerze, włączam a tu nie zapala się power tylko WPS, jakby napięcie w ogóle nie dochodziło do drukarki.
    Swoją drogą słabo wykonane te drukarki jak tak szybko się psują. Widzę często to się dzieje na allegro dużo osób sprzedaje takie nie działające drukarki.
    Mam jeszcze ją na gwarancji to oddam do serwisu. Ciekawe jak długo będą to naprawiać. Akurat teraz potrzebuje drukarki najbardziej a tu taki zonk !!
    Nic nie da się zrobić ?? tylko serwis i wymiana tej części ??? Tak jej teraz potrzebuje :/
  • Poziom 16  
    To właśnie się tak psuje, chcesz drukować i już nie działa, dotyczy to zupełnie nowych drukarek jak i działających przez miesiąc czy trzy. Tylko wymiana formatora pomoże, ew. naprawa we własnym zakresie ale w warunkach domowych bez odpowiedniego sprzętu i umiejętności jest to nie wykonalne.
  • Poziom 15  
    Witam

Mam kilka sztuk tych drukarek

W jednych wymiana kości pomogła (w mniejszości) a w innych po wlutowaniu pochodziły kilka minut i problem powrócił. Coś jeszcze "leży" w tych formaterach i powoduje uszkadzanie się wspomnianego mosfeta i TPS. Czy ktoś miał taki przypadek i sobie z tym poradził?

Za cenne wskazówki z góry dziękuję. Szkoda oddawać drukarki do recyklingu
  • Poziom 9  
    Czy uszkodzone 365w pochodzily od Polskiego dystrybutora?
    Doszly mnie sluchy że nawalaja te sprowadzone z zagranicy.
  • Poziom 19  
    kupilem model SL-C410W i jest ten sam problem. Nie mozna skonfigurowac polaczenia bezprzewodowego. WPS mruga ale nie mozna wykryc drukarki. Okazuje sie ze te drukarki to szajs za niemale pieniadze. Mozliwe jest tylko polaczenie przez usb. Juz nigdy drukarka samsung....