Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pliki dts nagrywanie Jak?

13 Apr 2013 20:05 1608 6
  • Conditionally unlocked
    Koledzy mam dużo plików dts takich pojedyńczych podobnie jak np.mp 3 ale z rozszerzeniem .wav.Pod głębszym otworzeniu są z rozszerzeniem .dts.więc wszystko w porządku.Jak je nagrać i jakim programem na cd-rom.dvd rom ,aby bluray to odczytał i przesłał do ampli kd i słuchać w dts.Czy można to także dać na pendriva i aby tak samo jw odtworzyć.Próbowałem nagrywać jako dane róznym progr.nero i inne i to samo nic!.Proszę o pomoc pozdrawiam.Mam od niedawna Kd i chciałbym fajnej muzyki posłuchać.Filmy chodzą bez problemu.
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.30] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Level 39  
    Nagraj jako zwykłą Audio-CD.
  • Conditionally unlocked
    Racja jasne ,że tak takie proste ,że sam na to nie wpadłem.Tylko ten dts mnie cały czas mylił.Dzięki.A co z tym nagrywaniem na pena,aby nie trzeba było wypalać cały czas płyt.Da się tak zrobić czy nie ?.
  • Helpful post
    Level 39  
    Możesz wrzucić na pena te wav ale odtwarzacz musi mieć możliwość ich odtwarzania i ewentualnie dekodowania DTS lub jeśli nie ma dekodera to zdekodować w amplitunerze z wbudowanym dekoderem DTS.
  • Conditionally unlocked
    Zapomniałem dopisać ,że ampli ma usb oraz bluray także
  • Level 39  
    To że ma USB nie znaczy że odczyta Ci format WAV musisz sprawdzić czy Twój sprzęt je czyta.
  • Conditionally unlocked
    No właśnie ma problem z tym dziwne bo myślałem,że nowoczesny sprzęt musi to czytać.No nic skoro Mówiłeś,że wystarczy to wrzucić na pena/tak jak robiłem/czyli nic z tego nie będzie .dzięki za pomoc.Pozdrawiam.