Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Reset poziomu tuszy w Canon Pixma MG 4150

13 Kwi 2013 23:28 31197 17
  • Poziom 8  
    Witam
    Czy jest możliwość wykasowania poziomu tuszu w Canon MG 4150 pomijając kupno nowych tuszy?
  • Poziom 2  
    Dzień dobry.
    Podepnę się do tematu bo mam problem z canonem MG2250 i MG4250. Nie mogę ich żadnym sposobem zresetować. Czy do tych modeli jest jakiś program resetujący ??
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    Dzięki za odpowiedz też znalazłem program do resetowania
    Link
    podaje link bo jeszcze nie wiem jak się dodaje pliki ;)
    Działa na wszystkie drukarki typu MG w Canonie.
  • Poziom 2  
    Tu ci przyznam rację, że EEPROM-u nie da się zresetować, ale pampers da się zresetować. ;)
  • Poziom 9  
    Proszę o więcej informacji jak mam zrobić reset. Mam ten program ale stoję w miejscu...
  • Poziom 9  
    Service tool v3400 (widows 7) Drukarka canon pixma mg2250
  • Poziom 9  
    Nie za bardzo wiem co znaczy reset pampersa :( Uzupełniłem czarny tusz a drukarka dalej wskazuje brak tuszu. Chciałbym zresetować chyba poziom tuszu żeby widziała,że są pełne.
  • Poziom 9  
    Dioda świeci, że brak kolorowego tuszu a po moich próbach dioda miga od tuszu czarnego (wcześniej paliła się na stałe) wyskoczył jakiś błąd już nie pamiętam jaki. Po moich resetach teraz miga ale drukuje. W tryb serwisowy umiem wejść tylko co dalej zrobić w programie?
  • Poziom 9  
    Będę próbował BARDZO DZIĘKUJĘ ZA POMOC.
  • Poziom 9  
    Witam
    Posiadam drukarkę canon mg4250. Chciałem zresetować poziom tuszy i nie mogę sobie z tym poradzić. Otóż wprowadzam drukarkę w tryb serwisowy, podpinam kabel USB następnie uruchamiam program service tool 1074, sprawdzam "save-eprom" i wywala "brak odpowiedzi". W przypadku wersji 3400 komunikacja z drukarka następuje natomiast nie wiem co dalej zrobić. Proszę o podpowiedz. Pozdrawiam
  • Poziom 2  
    witam
    posiadam drukarkę Canon MG 2455. Chciałem zresetować poziom tuszy zgodnie z instrukcją @Sługa WSI , ale niestety chyba zablokowałem tryb serwisowy. Uruchamiając go włącza się jedynie pomarańczowa lampka a drukarka jest "martwa". Wtedy pozostaje jedynie odłączenie zasilania. Poza tym drukarka w normalnym trybie pracuje ok. tj. normalnie działa ale nie drukuje na czarno.
    Co zrobić żeby uruchomić ponownie czarny kartridż, który jest napełniony?