logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Audi A4 1.8 B5 125KM - Jak uruchomić auto z uszkodzonym immobilizerem?

XxxCinuxxX 14 Kwi 2013 12:21 16473 9
REKLAMA
  • #1 12196791
    XxxCinuxxX
    Poziom 12  
    Witam otóż znajomemu padł immobilizer w Audi A4 1.8 B5 125KM, próbowałem już wszystkich sposobów (VAG-adaptacja potem 00 i save), zmostkowalem przekaźnik(wyczytałem ze któryś przekaźnik wystarczy zmostkować i będzie ok)od pompy paliwa,odpinałem aku i nie wiem jak odpalić fure, cała elektryka na wierzchu i na dodatek jeszcze się zrobiło zwarcie w puszce immo i muszę na nią osobno podać napięcie żeby była komunikacja z VAG-iem. Więc moje pytanie brzmi, czy jest ktoś w stanie pomóc na PW odpalić auto bez tej cholernej puszki?
    Dodam że nie jestem żadnym złodziejem itp i nie mam zamiaru się chwalić tym jak ktoś mi pomoże odpalić te Audi, po prostu samochód jest potrzebny a nie wiadomo jak go odpalić.
    P.S ECU wywala błąd związany z immo, a immo że slaby sygnał kluczyka (czyściłem cewkę, ekranowałem kable i zlutowałem je do cewki) i 01177 - Engine Control Unit
    65-10 - Unauthorized - Intermittent
    A i jeszcze jedno czy jak bym kupił ten zestaw to czy odpalę auto?
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 12197321
    decybel91
    Poziom 42  
    Na nowym zestawie odpalisz.
  • REKLAMA
  • #3 12197343
    XxxCinuxxX
    Poziom 12  
    Ale czy konkretnie na tym co podałem linka odpalę? I nic nie będę musiał programować?
  • #4 12197347
    Pawel wawa
    VIP Zasłużony dla elektroda
    O ile za bardzo nie namieszałeś w elektryce.
    XxxCinuxxX napisał:
    jeszcze się zrobiło zwarcie w puszce immo i muszę na nią osobno podać napięcie żeby była komunikacja z VAG-iem.

    Tu będzie problem.
    No i oczywiście nie możesz pomylić części.
  • REKLAMA
  • #5 12197350
    XxxCinuxxX
    Poziom 12  
    Dodam ze w tym aucie jest ABS i czy to się wszystko zgra czy będę musiał też kupić ten sterownik ABS-u?
  • #6 12197363
    Pawel wawa
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Nic więcej nie musisz kupować. Resztę załatwisz kodowaniem jak będzie trzeba.
  • REKLAMA
  • #7 12197367
    decybel91
    Poziom 42  
    Nie trzeba będzie zmieniać ABSu.
  • #8 12197378
    XxxCinuxxX
    Poziom 12  
    Pawel wawa a czy na chwilę obecną dało by się jakoś odpalić auto czy niema szans? Czyli mogę śmiało kupować ten zestaw? A właśnie czy nie będzie trzeba kupić jeszcze licznika z tego auta? Bo jedni piszą ze tam jest ten PIN a drudzy że jest w tej puszce immo.
  • Pomocny post
    #9 12197402
    Pawel wawa
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Albo licznik albo puszka, Ty masz puszkę. Nikt nie podzieli się wiedzą jak odpalić auto, oczywiście, że jest to możliwe.
  • #10 12212040
    XxxCinuxxX
    Poziom 12  
    Ok, najlepszym rozwiązaniem okazało się kupno w/w części i samochód odpalił bez problemu więc temat zamykam i wszystkim dziękuję za pomoc
REKLAMA