Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Akai ALD1970H - Poszukuje zasialacza do tv lcd Akai ALD1970H

KUSMEJ123 14 Apr 2013 13:51 2238 5
    KUSMEJ123
    Level 9  
    Proszę o pomoc w znalezieniu zasilacza do danego modelu telewizora poszukuje na alegro ale nie wiem dokładnie jakie paramety ma mieć dany zasilacz proszę o pomoc

Jakant
    Level 35  
    Jeżeli pierwsza fotka przedstawia naklejkę na TV to wnioskuję że ma zasilacz wbudowany. Na drugiej fotce jest zasilacz 12V 1A który jest do zasilania nie wiem czego bo jest bardzo małej mocy. Wrzuć fotkę gniazd TV i jeżeli potrzebny jest zasilacz zewnętrzny to przy gnieździe wtykowym powinno być napisane na jakie napięcie jest zasilany TV jak i określona jest moc zasilacza lub jakim prądem jest zasilany.
    lisek
    Service technician RTV
    Nie, albowiem ten lcd posiada zewnętrzny adapter AC 220V/DC 12V i moc pobierana 50W czyli potrzebuje adaptera_zasilacza zewnętrznego o trochę większej "wydajnośći prądowej"
    Min.4A
    No i kwestia polaryzacji wtyku?
    czy (+) i (jak ) opisano?!

Quote:
    Akai ALD1970H 19" / 48cm LCD TV mit eingebauter DVD-Spieler DivX und 12V

- 12V Betrieb für Auto und Wohnanhänger / Caravan*
    KUSMEJ123
    Level 9  
    Powiem to tak nie znam sie za bardzo na tym wszystki wiec zwracam sie o pomoc do was powiem wam tak szczerze próbowałem podłączyć zasilacz od dysku zewnętrznego i działa wszystko ok ale po pół godziny sie przegrzewa i telewizor sie wyłącza. Dodaje zdjęcia zasilacza od dysku i zdjęcie wejścia. Mam pytanie czy moze mi ktos wskazac gdzie moge kupic taki zasialcz.

Akai ALD1970H - Poszukuje zasialacza do tv lcd Akai ALD1970H Akai ALD1970H - Poszukuje zasialacza do tv lcd Akai ALD1970H
  • Helpful post
    mirex
    Level 43  
    KUSMEJ123 wrote:
    Mam pytanie czy moze mi ktos wskazac gdzie moge kupic taki zasialcz.

Toś pan niezły artysta! ;)

Napisano już o jakich parametrach potrzebny jest zasilacz!
    12V, minimum 4A, a najlepiej 5-6.
    Wiesz jaka wtyczka, wiesz jak spolaryzowana, bo przecież jakieś "dziadostwo" potrafiłeś podłączyć. I w dodatku działało!

Do kupienia w każdym (chyba) sklepie elektronicznym i w internecie.
    Masz takie same możliwości szukania jak każdy z nas, a nikt tu nie będzie ci narzucał zakupu za 80zł, skoro gdzie indziej, dokładnie taki sam, kupisz za 50 na przykład.

Proszę:
    https://www.google.pl/search?q=zasilacz+12v+5...&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a
    KUSMEJ123
    Level 9  
    Mam jeszcze jedno pytanie jak to jest z tymi mA bo stary zasilacz miał tylko 1500mA bo te zasilacze co patrzyłem z linku mają po 5000mA czy to nie za dużo :-P