Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Kupię] Tani stary PC-et do netu/filmów

Bartixer 14 Apr 2013 17:32 2823 26
    Bartixer
    Level 14  
    Witam, kupię taniego, starego PC'ta. Byleby działał net (fejs itd.) i filmy :)
    Jeśli ktoś ma naprawde stary, to mogę przyjąć za koszty wysyłki.
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.00] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
    krystek0802
    Level 14  
    Ile masz zamiar przeznaczyć?
    Bartixer
    Level 14  
    ok 200 zł
    FUUL-SERVIS
    Level 12  
    Mam kilka pc. Napisz co byś chciał mieć pod maskownicą i się dogadamy;) Łącznie z softem gotowy do pracy;)
    Wysyłka w 24h
    Pozdrawiam
    spin2011
    Level 10  
    Jak jeszcze aktualne to mam na zbyciu komputer:

+ płyta gł: ASROCK K7VT4 Pro
    + procesor: AMD Athlon XP 2500+, 1833 MHz
    + karta graficzna: NVIDIA Geforce4 MX 440 with AGP8x (64 Mb)
    + Ram: DDR 512 Mb
    + markowy zasilacz Delta 350w
    + karta sieciowa i dźwiękowa - zintegrowana
    + obudowa Modecom
    + napęd CD-Rom, DVD-Rom, nagrywarka CD, stacja dyskietek
    + płyty ze sterownikami, dokumentacja, pudełko z płyty głównej

Wszystko sprawne

Cena 170 zł (z wysyłką kurierem).
    sajmon1100
    Level 11  
    ja mam celerona 1200 mhz , 630mb ram , gf 4 Ti 4200 , do tego dysk 15 gb ,nagrywarka CD .Filmy i net działają .Cena 50 zł .Oczywiście wszystko w obudowie wraz z zasilaczem
    Optiplex16
    Level 14  
    Sajmon to powiedz jaki ten zasilacz. . .
    sajmon1100
    Level 11  
    Komp jest w piwnicy ale z tego co pamiętam to 300W ,pewnie jakaś tanizna .Jak komp byl składany to nikt nie myślał o chieftecach 700W itp.Ale jeśli nalegasz to zejde ,rozkręce i sprawdze
    Optiplex16
    Level 14  
    To rozkrec.Bylbym zainteresowany tym komputerem
    sajmon1100
    Level 11  
    Zasilacz to siruis 300W , z tego co teraz c zytam to płyta obsłuży do celerona 1.2ghz (s.370) Divxy xvid ,działają bez problemu,yutub w najniższej rozdzielczości również .Internet śmiga ( co prawda nie jest to demon szybkości ).Oczywiście można kupić coś szybszego .Ja dałem swoją propozycje.Za tą cene to sie nawet chyba obudowy nie kupi z zasilaczem
    thensnp
    Level 9  
    Witam :) Ja mam komputer, który leży u mnie bez jakiegoś celu :> Jest on ze starszej generacji :D
    http://tablica.pl/oferta/komputer-stacjonarny-tanio-calosc-lub-na-czesci-ID38jtX.html
    Tam w ogłoszeniu nie ująłem kości pamięci, mam pamięć chyba 256 mb ale facebook itp powinno na takim sprzęcie śmigać :) Ewentualnie można kupić 2x 512mb po 10zł sztuka.

Moja cena to 50zł + koszt wysyłki :)
    sajmon1100
    Level 11  
    mam jeszcze płytę z prockiem i pamięcią. 1 gb ramy wraz z płyta i prockiem sempron 2200+ . mogę to włożyć w obudowę z tego celerona i oddać za 100 wraz z tym gforce4 i dyskiem 15gb
    bmserwis
    Level 36  
    Nie myślałeś może żeby dołożyć, do 300zł łącznie i kupić notebook'a? Oszczędność miejsca, energii, mobilność, a monitor zewnętrzny zawsze można podłączyć.
    Qba-da-Intrepid
    Level 12  
    Nie chcę nic mówić, ale współczesne filmy (HD) i strony internetowe są dość 'ciężkie' i na starociu mogą ciąć. Min. najwolniejsze dwa rdzenie, 1-2 GB RAMu i GF8xxx lub HD2xxx (co też nie powinno drogo wyjść).
    thensnp
    Level 9  
    Jeśli byłbyś zainteresowany kupnem to mam taniego kompa pc :)
    Procek: AMD sempron 3100+ 1,8 GHz + Oryginalne chłodzenie !
    Płyta: Abit kv-85 socket 754
    Grafika: Nvidia GeForce FX5200 128bit/ 128mb
    Muzyczna: Trust SC-5200 (porównywalna przez wielu do soundblasterów od Creative)
    Zasilacz: Megabajt MGB-350ATXP4 |350 W| 230 V|
    Twardy: 40Gb ATA Seagate Barracuda
    2x Napędy
    Moja cena to 50zł w tym wliczona przesyłka :)
    bmserwis
    Level 36  
    Życzę powodzenia przy sprzedaży za taką cenę.
    Yamakasi51
    Level 11  
    Chodzi o mnie?To jaka cena według Ciebie byłaby odpowiednia?
    Qba-da-Intrepid
    Level 12  
    Yamakasi51 wrote:
    Witaj:
    Akurat wystawiłem- http://allegro.pl/komputer-win-xp-intel-pentium-4-3ghz-786-mb-80-gb-i3367620245.html
    w 100% sprawny,sprawnie chodzi,odtwarza filmy w 720p,bez problemu odpala gry typu:GTA San Andreas,Need For Speed Underground I oraz II,Most Wanted,Carbon,Mafia,Max Payne 1,2,3 i wiele innych.
    Wraz z oryginalnym WIN XP.
    Jak coś to pisz na PW.

LOL, chyba jakieś bajki opowiadasz, Carbon będzie najwyżej w niskich rozdzielczosciach chodził, ale Max Payne 3 nawet nie ma prawa odpalić na tym sprzęcie!
    Radeon 9550 nie obsłuży nawet DirectX 9.0c, nie mówiąc już o tym, że ta gra potrzebuje min. 2GB RAMu i dwurdzeniowca (jak wszystkie współczesne gry).
    Yamakasi51
    Level 11  
    Kurde jak zwykle źle musiałem coś napisać,oczywiście że max payne 3 nie obsłuży,carbon pamiętam że grałem spokojnie w rozdzielczości 1024x768.
    A za ile byś wycenił tego kompa?Ten readon spokojnie obsługuje dx 9.0
    Kasek21
    Level 43  
    Jeżeli chcesz sprzedać ten komputer to cena 100-120zł to max.
    vespereq
    Level 26  
    Mam do sprzedania dell optiplex gx270 P4 2,8 ponad 1Gb RAM ( nie pamiętam czy 1,25 czy 1,5) radeon 9550 też nie pamiętam 128 lub 256mb (raczej wersja 1) napęd dvd (combo lub nagrywarka nie pamiętam, nie odpalałem tego sprzętu z rok) bez dysku za 100zł za 40zł dołożę obudowę midi + Płyta Gigabyte + amd athlon 1700+ (wersja z odblokowanymi zegarami kręcąca się na dołączonym chłodzeniu minimum 2400+).
    User removed account
    User removed account  
    mpzgora
    Level 9  
    Mam do sprzedania Della optiplex (nie pamiętam numeru) - w środku siedzi pentium 4 2.8 GHz 1,5 GB RAM, dysk 80GB, roczna nagrywarka DVD (chyba samsung, po powrocie do domu mogę sprzwdzić), obudowa fajny czarny desktop (może leżeć albo stać) della. Sądząc po wadze sprzętu zasilacz dobrej jakości :-). Na obudowie oryginalna naklejka Windows XP (chyba professional).