Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Kupię] CANON PIXMA: MG5350 a MG5450

14 Kwi 2013 21:28 5598 6
  • Poziom 9  
    Witam.
    Potrzebuję do domu urządzenia wielofunkcyjnego z dobrą jakością druku i tanim tuszem. Tak natknąłem się na Canona mg5350 i mg5450. Nosiłem się z zamiarem zakupu MG5350, ale wychodzi na to, że za niewiele większe pieniądze mogę mieć (nowszy model - tak mi się zdaje). Wszytko by było piękne, z tym, że nie wiem jak jest z tuszami w MG5450. Po lekkim rozeznaniu widziałem, że MG5350 potrzebuje nowych tuszy z chipem, natomiast wychodzi na to, że u MG5450 można sobie napełniać tusz z butli. Ale co do MG 5450 jest mało opinii w necie i sam teraz nie wiem, czy może jednak są tam chipy i mogę się władować na minę.
    Czy może polecacie coś innego? Do wydania mam ok. 400zł.

MG5350
    LINK
    MG5450
    LINK
  • Poziom 20  
    Póki co bezpiecznie jest kupować drukarki na wkłady 526. Są dostępne tanie zamienniki z chipem i bez, są resetery chipów, są też dostępne chipy samoresetujące się. Wkłady 551 na razie tylko oryginalne. Nawet jak się niedługo pojawią na naszym rynku zamienne, to z pewnością będą droższe od 526.
    wkłady 550/551
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    powiem ci, ze patrząc na to co dzieje się na allegro wyszedłem z wniosku ze tusze do mg5450 można sobie samemu napełniać z butli, a do mg5350 trzeba kupować nowe. Tylko, że to są moje wnioski po tym co zobaczyłem na allegro. Dlatego właśnie pytam.
  • Poziom 20  
    shuxao napisał:
    powiem ci, ze patrząc na to co dzieje się na allegro wyszedłem z wniosku ze tusze do mg5450 można sobie samemu napełniać z butli, a do mg5350 trzeba kupować nowe....

Do MG5450 nie tyle można samemu napełniać, co jest to jedyne wyjście, aby skorzystać z zamienników, gdyż nie ma jeszcze dostępnych zamiennych wkładów i chipów. A wkłady 526 do MG5350 również można samemu napełniać jak pisał kolega wyżej, ale z racji że jest dużo zamienników, nie ma potrzeby babrać się w dolewanie.
    Wniosek nie pewność, to taki, że wygląda na to, że w MG5450 tak samo jak w starszych seriach można drukować po wyłączeniu wskazywania poziomu tuszu.Jeśli by tak nie było, to napełnianie wkładów strzykawką nie miało by sensu. Z tym że trzeba to zweryfikować u użytkowników tejże drukarki.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    Aha dzięki za konkretną odp.
    Czyli nie mam sensu ryzykować z niesprawdzoną nowością i pilnować ciągle poziomu tuszy, bo jedna wpadka i jestem w plecy :p
    Biorę MG5350