Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Router blokuje dns po 15min uzytkowania.

15 Kwi 2013 00:11 924 1
  • Poziom 8  
    Witam. Mam taki problem związany z internetem. Po około 15min użytkowania router bądź laptop zamyka mi dostęp do dns. Wnioskuję to jedynie po tym, że przy próbie naprawy błedu przez system wyskakuje mi taka informacja o braku dostępu do dns. Jedynym wyjściem jest wyłączenie laptopa, bądź routera. Lecz po ponownym włączeniu mam neta przez chwilę. Skanowałem w poszukiwaniu wirusów lecz nic nie znalazło. U mego współlokatora nie ma takich problemów i wszystko ładnie u niego śmiga. Dodam, że gdy otworzę stronę mogę na niej być ile chcę ale następnej już nie otworzę. Np mam włączoną grę online przez clienta gry działa dobrze ale przez przeglądarkę już nic nie włączę. Sprawdzałem różne przeglądarki na każdej jest to samo.

Laptop: Pacard bell na win7
    Router: dlink dir-300
  • Poziom 11  
    Wątpię żebyś miał problem z DNS-em, nie znam dokładnie Twojego problemu, nie wiem co stoi przed routerem.
    Czy mając na myśli kolega - korzysta z tego samego routera co Ty?, z tym że tylko Ty masz problem ?

Co przychodzi mi na myśl to jakiś Firewall, albo serwer proxy masz dodany...

Pozdrawiam