Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

vectra c 02 - OEM display na zmodyfikowanej I2C

Flisia.k4 15 Apr 2013 00:43 909 0
 • #1
  Flisia.k4
  Level 11  
  Witam
  Posiadam VC przedliftowa więc jeszcze na starej szynie danych zmodyfikowanej I2C (nie mylic z CAN polift) z CDR2005 VDO. Ostatnio pokusiłem się aby sprawdzić współprace wyświetlacza opla na kenwood KDC-W6534U niestety po podaniu sygnału SCL MRQ i SDA zgodnie z opisem:
  http://elektron.pol.lublin.pl/users/...e/opeldisp.htm
  nadal cisza znika godzina z wyświetlacza po podaniu sygnału ze sterowania anteny (i tak powinno podobno być) ,czy ktoś z forumowiczów próbował któryś z modeli kenwooda (lista z obsługa oem http://forum.vectra-unlimited.pl/showthread.php?t=96312 ) podpiąć do swojej VC przedliftowej jedyne co mi przychodzi do głowy, iż blednie może są piny oznaczone na stronie bo w tych wersjach raczej nie były logowane wyświetlacze (chyba). Piny na radiu nie są opisane oprócz tego, iż jest opis gdzie jest pin 17 i 36.
  Jeśli ktoś posiada takie radyjko lub VDO z EDI nawet w Viki B i jest chętny pomóc a nawet protestować na żywo jestem jak najbardziej za. (okolice Sosnowca - śląskie). Za wszelka pomoc będę wdzięczny. W vectrach B to rozwiązanie działa u mnie za chiny ludowe, już nie wiem co robię źle HELP!
  Pozdrawiam