Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

telewizor LG 42LM765s nie otwiera listy wejść

16 Kwi 2013 08:11 2913 3
  • Poziom 2  
    W niemal nowym telewizorze LG 42LM765S po wciśnięciu przycisku INPUT powinna wyświetlić sie lista dostępnych wejść. Niestety - przez kilkadziesiat sekund wyświetla się 'Ładuję', po czym znika.
    Spotkaliście się z czymś takim? Co może być przyczyna? Żadny reset nie pomaga.
  • Poziom 2  
    np. dekoder UPC, serwer DLNA, komputery, USB...

mam informację z serwisu LG:
    Code:
    Powodem jest błędna aktualizacja. Jest to już zgłoszone do działu technicznego i zostanie to naprawione tak szybko jak to jest możliwe. Teraz można to ominąc w 2 sposoby:1. Odłaczyć internet od TV przywrócić ustawienia fabryczne i nie podłacząć internetu ponownie, aż do poprawy. 2. Po uruchomieniu TV należy wybrać inicjacje opcji premium, będzie TV działał do ponownego uruchomienia.

zastanawia tylko jedna rzecz: dlaczego TV sam sie aktualizuje, jeżeli ja mam ODZNACZONE automatyczne aktualizacje.
    A na takie pytanie konsultant mówi:
    Code:
    Aktualizacja nie instaluje się bez Pana wiedzy jeśli chodzi o soft TV. Aplikacje robią to automatycznie niezależnie od TV

Czyli smart tv z LG komunikuje się i instaluje soft BEZ wiedzy użytkownika.
  • Poziom 17  
    Wykonaj inicjalizację opcji premium we wsparciu. (Settings -> wsparcie techniczne - inicjowanie opcji premium).
    Koreańczycy dali ciała z aktualizacją :) I możesz być spokojny, cała europa ma ten problem z serią LM :D