Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Honda Civic V - mokra podłoga od strony pasażera.

ambrelcia 16 Kwi 2013 11:58 2547 4
  • #1 16 Kwi 2013 11:58
    ambrelcia
    Poziom 8  

Witam,
    Od pewnego już czasu mam mokro w samochodzie. Wiem, że na różnych forach w tym temacie było już wiele wątków, ale nigdzie nie znalazłam identycznego prblemu jak mój. Otóż od strony pasażera podłoga jest wilgotna, natomiast pod siedzeniem można wodę gąbką zbierać. Również z tyłu samochodu, jak i w bagażniku podłoga jest wilgotna. Czy ktoś ma może pomysł, którędy może cieknąć? Jest mi ciężko stwierdzić, czy dzieje się tak tylko jak samochód jedzie, ale wydaje mi się, że nie ma znaczenia, czy stoi, czy jedzie. Podwozie jest w stanie idealnym, zero rdzy. Natomiast fotel pasażera już tak zardzewiał, że nie mogę go ruszyć w przód, ani tył i chciałabym się pozbyć tego problemu. Wiem, że powiinam sprawdzić czy kanaliki odpływowe nie są pozatykane, ale kompletnie nie mam pojęcia gdzie dokładnie ich szukać, a w internecie nie mogę znaleźć dokładnych informacji.
    Baaaardzo proszę o pomoc. :cry:

1 4
  • #2 17 Kwi 2013 17:17
    1684985
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 17 Kwi 2013 19:36
    ambrelcia
    Poziom 8  

Właśnie mam szyber, ale dookoła niego nie jest mokro. Więc jeśli już to tylko kanalik odpływowy szyberdachu musiałby być zapchany :/ Co do podłogi... To musiałaby być mocno dziurawa żeby było tak mokro, a ja zaglądałam i nie widziałam żadnych uszkodzeń (ostatnio wymieniałam tłumik i musiałam wejść pod samochód). No i wydaje mi się, że mokro robi się nawet kiedy samochód stoi, więc podłoga raczej odpada :/

0
  • #4 18 Kwi 2013 13:28
    1684985
    Użytkownik usunął konto  
  • #5 19 Kwi 2013 16:08
    rooter75
    Poziom 16  

Nie wiem dokładnie jak jest w civicu 5gen ale w moim 6gen są 4 wężyki odpływowe z szybera, każdy idzie do innego nadkola trzeba posprawdzać czy są całe i czy siedzą na swoich miejscach bo zdarza się że się wyczepiaja ;]

2