Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Kupię] Drukarkę wielofunkcyjną laser mono biuro 1200zl

cahr 16 Apr 2013 14:54 1872 11
    cahr
    Level 16  
    Witam
    Poszukuję jak w temacie drukarki do biura ,przy czym interesuje mnie jak najtanszy koszt druku i ogólnej eksploatacji urzadzenia. Proszę o podrzucenie jakiegoś dobrego pomysłu.
    suri1986
    Level 24  
    Ricoh 161 z wszystkimi opcjami.
    cahr
    Level 16  
    dobra propozycja , czekam na dalsze
    majeranek86
    Level 12  
    Jeżeli format A4 to może HP 1536, jeżeli A3 to może Konica Bizhub 250 za kilka grosiaków więcej.
    User removed account
    Level 1  
    cahr
    Level 16  
    majeranek86 wrote:
    Jeżeli format A4 to może HP 1536, jeżeli A3 to może Konica Bizhub 250 za kilka grosiaków więcej.

HP ok, ale ten bizhub za drogi.

jednak narazie ricoch 161 wydajniejszy tylko ze niestety są do kupienia tylko po leasiengowe, moze jakis namiar na sprzedawcę serwis na woj. warm.-maz.
    suri1986
    Level 24  
    Jakbyś się zdecydował na Bizhuba to mogę Ci coś zaproponować. Ogólnie z podobnych maszyn jest jeszcze 211 albo 2011, czy nie wspomne już o 161.
    leeart

Level 34  
    a może hp m2727?
    Kwasibor
    Level 10  
    Nie polecam HP LJ M2727. Awaryjne formattery (cena nowego rzędu 500 zł)
    leeart

Level 34  
    ale naprawić można już za 50zł
    cahr
    Level 16  
    co myślicie o DCP-8070D + kupowaniem do niego Link

8 tyś. kopi na jednej kasecie

Jeżli drukarka mi sie zepsuje używajaca tego toneru to moja drukarka straci gwarancje ?
    Czy może można w przypadku kiedy sie zepsuje włożyc oryginalny toner startowy badz kupic oryginalny nowy i wtedy zadzwonić na serwis ?
    Jak wygląda wymiana kasety z tonerem w tej drukarce czy pokazuje dobrze ilość wydrukowanych kopi przy w połowie zużytej kasecie i potem zamianie na inna tez niekoniecznie nową ?