Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tracer Ovo - nie włącza się

meji 16 Kwi 2013 15:33 3177 3
  • #1 16 Kwi 2013 15:33
    meji
    Poziom 11  

Witajcie. Kupiłam synowi tableta tracer Ovo, ( to na pewno chińszczyzna) i jest problem z łączniem androida. Syn zdążył uruchomić go parę razy i koniec. Byłam z nim w punkcie gdzie "bawią" się takimi rzeczami, ale nie dało to efektu, tablet nie działa.Nie widzi go nawet komputer. Czytałam w necie że to jakiś problem z aplikacją rozruchową, ale ja się nie znam na tym zupełnie. Może macie jakieś pomysły, albo wiecie co zrobić żeby tablecik się włączał? Będę wdzięczna bardzo . Liczę na Waszą pomoc. Pozdrawiam serdecznie

0 3
  • #2 16 Kwi 2013 16:55
    marek216

Poziom 43  

Ładnie nazwane: "punkt gdzie się bawią takimi rzeczami"
    Rozsądniej iść do serwisu ;)

Jeśli nie da się uruchomić menu serwisowego kombinacją klawiszy i przywrócenie ustawień to pozostaje dopasowanie firmware i wgranie na kość na programatorze.

0
  • #3 16 Kwi 2013 17:03
    meji
    Poziom 11  

a czy laik taki jak ja dałabym rady się tym pobawić? to znaczy kombinacja klawiszami, itd? czy jednak tylko serwis mi pozostał?

Dodano po 4 [minuty]:

teraz czytam w ksiażce gwarancyjnej że zanim oddam go do serwisu mam wgrać nowego androida? nie rozumiem tego, to jak ja dam radę to zrobić to po co do serwisu mam go wtedy oddawać. POmocy!!!!!!!

0
  • #4 30 Kwi 2013 20:16
    meji
    Poziom 11  

Tablecik poszedł do serwisu, więc niech tam się już martwią co z tym zrobić. Dziękuję za wszelką pomoc, i podpowiedzi. Pozdrawiam meji

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo