Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wzmacniacz NE079? czy inny?

16 Apr 2013 21:12 861 2
  • Level 2  
    Witam,
    Mam zestaw Logitech x530, muza git i wgl. jestem z nich zadowolony, ale chciałbym do nich dodać dwie małe kolumienki :D zrobione (głośniki GMS 950-samochodowe :D ). Na początku myślałem sobie że wepnę sobie zamiast przednich satelitek (w logitechu o którym wspominałem), ale okazało się że na satelitki idzie średnio-wysoki/wysoki ton, więc klapa. Pozostaje mi zrobienie osobnego wzmacniacza. Jaki uważacie odpowiedni bo minidoofer ma 30W(RMS) max 80, rozmyślam zakup/budowę NE079, ale za bardzo nwm jak się do tego zabrać. Na allegro jest płyta z elementami+ osobno trzeba kupić transformator i radiator. Ale włożyć to do jakiejś obudowy i działa czy potrzeba coś jeszcze?
    [30.03.2021, webinar elektroda] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 26  
    Noi zasilacz jeszcze ale NE079 ma zasilacz więc tak jak napisałeś .
    Kit + radiator + transformator i gotowe :D
    Tylko jeżeli jesteś zadowolony z zestawu to po co ci to ??
  • Level 2  
    Po co powiadasz, bo głośniki (GMS) miałem z samochodu i chciałem z nich zrobić coś do kompa bo stare były już u kresu. A trafiła się okazja na logitech za cale 90zł, jak patrzyłem to po 150 zniszczone, a tu prawie jak nowe :D.
    A z tamtymi jak już zaczołem robić to wypadało by skończyć :D
    Za jakiś czas albo dorabiam subwoofer albo modyfikuje :P, okna za mało się trzęsą i widziałem komentarze o otworze bassreflex. I w paktyce na maxie mały poblem z niektórymi częstotliwościami, albo to ten otwór D: to mój pierwszy sub xD