Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Whirpool AWM 248-800 - NIE działa miga dioda

maksymbara 17 Kwi 2013 05:56 1038 2
  • #1 17 Kwi 2013 05:56
    maksymbara
    Poziom 8  

Znajomemu odmówiła posłuszeństwa podejrzewam wyłącznik drzwiczek, pytałem ponoć wcześniej pomagało dopchniecie drzwiczek. Jak zabrać sie do wymiany i jaki typ kupić Pasowało by kupić wylacznik i przy okazji od razu wymienić.
    Proszę o sugestie co innego mogło pasc . Pralka ok 15 letnia. działała bez zarzutu

0 2
  • #2 17 Kwi 2013 07:22
    griper1
    Poziom 12  

Proszę o więcej szczegółów , jaki model co się świeci i co robi lub nie robi pralka.

1
  • #3 17 Kwi 2013 10:50
    maksymbara
    Poziom 8  

Swieci, miga dioda sygnalizująca zasilanie (pralka u kolegi więc nie widziałem naocznie)
    Dokładnego oznaczenia nie znam pralka zabudowana wiec problem z odczytaniem wszytkich kodów. wczesniej występowały problemy podobnego typu gdzie pomagał domkniecie drzwiczek. stąd podejrzenie blokady. Sprawdziłem koszt nowej 45-80 w zaleznosci od sklepu. Niestety chwilowo nie ma bedą do 2 tygodni. pytanie które kabelki zewrzeć jesli jest ich wiecej niż 2 aby chwilowo wykluczyc blokadę (pytam bo widziałem na foto blokady ze jest wiecej wejsc). ta informacja pozwoli wykluczyc blokadę i jesli diagnoza bedzie trafna pozwoli przetyrwać okres do wymiany (oczywiscie pranie pod nadzorem)

0