Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mikrofala Samsung GE89MST - Nowa kuchenka - Uszkodzona emalia

megi1828 17 Kwi 2013 07:54 1404 0
    megi1828
    Poziom 8  
    Witam. Mieszkam w Holandii. Jakis czas temu zamowilam przez sklep internetowy w/wymieniona kuchenke. Przyszla w piatek 12 kwietnia br. Rozpakawalismy razem z synem i po otwarciu drzwiczek zauwazylam, ze przy samym brzegu w lewym gornym rogu w wewnatrz kuchenki sa dwa odpryski emalli, obok lezalo jeszcze pare opilkow. Emalia jest uszkodzona w dwoch miejscach jedno przy drugim razem na dlugosci okolo 1 cm. Nizej na dosc dlugim kawalku kant nie jest pokryty emalia w przeciwienstwie do drugiej strony komory no ale to akurat moze byc normalne, nie wiem. Co do miejsca, w ktorym emalia jest zdarta mam powazne obawy i boje sie uzywac tej kuchenki. Od razu wyslalam maila do odpowiedniego dzialu sklepu, opisalam problem i dolaczylam 2 fotki. Reakcje otrzymalam dopiero wczoraj, mam doslac inne fotki bo te sa zlej jakosci i niewiele widac. Ja na to ze nie mam lepszego aparatu a poza tym mikrofala jest juz zapakowana, troche sie namachalismy z synem zeby ja odpowiednio zapakowac wiec wolalabym juz jej nie odpakowywac ponownie. Odpowiedz - mam odeslac mikrofale i oni po obejrzeniu stwierdza czy faktycznie ta usterka kwalifikuje sie do zwrotu i czy ja jej sama nie spowodowalam i wtedy zadecyduja czy mi zwroca calosc moich kosztow czy potraca koszty tranzakcji. Postanowilam wiec zwrocic sie do Was z prosba o opinie bo naprawde nie chcialabym jeszcze ponosic dodatkowych kosztow tym bardziej, ze kuchenke mam zwrocic na swoj koszt i dostane tylko czesciowy zwrot kosztow. Dolaczam 2 zdjecia. Jesli bedzie potrzeba rozpakujemy z synem kuchenke i porobimy nowe fotki. Bardzo prosze o pomoc.

Niestety nie umie dodac fotek, chodzi o te linki:

http://img577.imageshack.us/img577/472/20050322220712.jpg

http://img827.imageshack.us/img827/747/20050322220654.jpg

Na pierwszej widac uszkodzona emalie i pod spodem wytarty pasek, probowalam dodac fotki, udalo mi sie nawet zaznaczyc obszar i dodac opis ale fotek nie widze. Prosze pomoc biednej kobiecie :?
    [3.12.2020, webinar] Zagadnienia pomiarowe w nowoczesnej inżynierii materiałowej. Zarejestruj się