Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opinie o wzmacniaczu WS101

ALTON 24 Lut 2005 16:24 1359 3
  • #1 24 Lut 2005 16:24
    ALTON
    Poziom 38  

Witam.Zwracam sie do was z proźbą.Ma ktoś WS101 diory?.Może mi coś więcej na temat tego wzmacnaicza powiedzieć?.Jak on gra?.Czy ma duże radiatory w środku?.Mam okazję takiego kupić okazję??...cena nie juest niska ale zastanawiam się gdyż na schemacie wygląda dość solidnie...zabezpieczenia przed stałym na wyjściu,opuźnione załączanie głośników i takie pierdołki.Ma niby firmowo podane 100W na 4R ale niewiem jak to brać gdyż trafa(po jednym na kanał) mają 120W mocy :).

0 3
  • #2 24 Lut 2005 21:14
    Vault Dweller
    Poziom 29  

WS101, tak? Oj, kiedyś- półtora roku temu- widziałem taki wzmacniacz w Zakopanem w komisie nagrań. Miało to, o ile pamiętam, dwie linijki diodowe (wskaźnik wysterowania) i aluminiowy panel. Jednak było wyprodukowane przez... ZME Polkat- Wrocław, a nie Diorę! Może to i ichnia jakaś "edycja limitowana", ale jak na moje oko to jakiś strasznie małoseryjny model. Google też niewiele przyniosły, ale coś jednak i jest...

0
  • #3 24 Lut 2005 21:27
    pan_slonik
    Poziom 22  

jesli to jest z polkatu i ma oryginalne kd503 to wzmak jest nie do zajezdzenia. jakosc nie jest nazbyt doskonala ale mocowo to ma 100W.

0
  • #4 24 Lut 2005 21:29
    ALTON
    Poziom 38  

Zgadza się jest to praktycznie unikalny model.Co do linijek też racja.Ma po lewej stronie.Co ciekawsza środek jest prawieże identyczny co w WSH 205 ! :).Co do polkata masz rację !Mój błąd.Miałem kiedyś oryginalny korektor do tego wzmacnaicza i maszynka ogromniasta.Głównie chodzi mi o samo brzmienie....do którego wzmacnaicza bardziej podobne :)

0