Witam,
Mam prostownik samochodowy 4A i chciałbym aby natężenie prądu spadło 8-10 razy, bym mógł bezpiecznie ładować akumulator motocykla.
Wyczytałem, że trzeba podłączyć żarówki 12V. Ilość i moc ustalę doświadczalnie, bo nie umiem tego wyliczyć.
Prośba tylko o potwierdzenie, czy żarówkę trzeba wpiąć w ten sposób? Niestety nie udało mi się tego znaleźć, a na innych forach są zażarte boje, właśnie o wpinanie żarówki w obwód.
Mam prostownik samochodowy 4A i chciałbym aby natężenie prądu spadło 8-10 razy, bym mógł bezpiecznie ładować akumulator motocykla.
Wyczytałem, że trzeba podłączyć żarówki 12V. Ilość i moc ustalę doświadczalnie, bo nie umiem tego wyliczyć.
Prośba tylko o potwierdzenie, czy żarówkę trzeba wpiąć w ten sposób? Niestety nie udało mi się tego znaleźć, a na innych forach są zażarte boje, właśnie o wpinanie żarówki w obwód.