Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Hp Psc 1200 komputer nie widzi sprawnej drukarki kabel usb ok

17 Kwi 2013 18:32 4176 12
  • Poziom 7  
    Witam, mam problem z drukarką hp psc 1200 (urządzenie wielofunkcyjne) otóż komputer widzi skaner, natomiast nie widzi drukarki, nie mogę również ściągnąć do niej sterowników. Na stronie hp jest napisane że już mam zainstalowane sterowniki. Kiedy chce je usunąć z komputera okazuje się że jednak ich nie ma . Jak podłączam drukarkę do windowsa również komputer napotyka jeden problem przy instalacji serowników. Oryginalnej płyty ze sterownikami już niestety nie posiadam.W panelu sterowania drukarki również nie ma więc nie mam czego usuwać. Drukarka jest na pewno sprawa, żadna dioda nie pali się na czerwono. Proszę po pomoc.
  • Poziom 43  
    Jaki system operacyjny?

Drukarka nagle przestała działać czy nastąpiło to po reinstalacji/zmianie systemu operacyjnego?
  • Poziom 7  
    windows 7 ultimate , wczesniej działała niedawno zrobiłem formata :)
  • Poziom 7  
    Pobierałem to i nie działa dalej.. Zainstaluje ale nie będzie widoczna
  • Poziom 39  
    Czy sterowniki instalujesz przy odłączonej drukarce od komputera?
    Czy drukarkę podłączasz do gniazda USB z tyłu obudowy komputera?
    Odłącz inne urządzenia USB.
    Jaka jest długość kabla USB? Może jest za długi?
  • Poziom 7  
    Przy podłączonej
  • Poziom 39  
    To instaluj przy odłączonej.
    Po zainstalowaniu sterowników, podłącz drukarkę.
  • Poziom 7  
    Zrobiłem tak to wyskoczył mi komunikat : " Przepraszamy ale nie znaleziono aktywnego połaczenia z Internetem , Podłącz komputer z Internetem aby kreator mógł pobrać najnowsze oprogramowanie dla twojej drukarki " .. kiedy ja jestem podłączony do internetu.

Dodano po 1 [minuty]:

a sam kabel ma z 1.5m
  • Poziom 39  
    Masz system 32 czy 64 bit? Który sterownik instalujesz?
    W jakim momencie instalacji wyświetlił się ten komunikat?
  • Poziom 7  
    Dopiero podłączyłem drukarke pod drugi komp i przy podłączeniu komp nie mógł znaleźć sterownika Hewlett-Pascardpsc 1200 series i domyślam sie ze to on odpowiada ze to czy jest drukarka :) Bo reszta sterowników jest zaisntalowana ok

Dodano po 25 [sekundy]:

Wyświetla się zaraz po kliknięciu dalej na początku

Dodano po 26 [sekundy]:

Sterownik instaluje pod moją wersje windowsa bo sprawdzalem
  • Poziom 39  
    Pobierz Kreator HP Printer Install Wizard dla systemu Windows i przy jego pomocy zainstaluj sterowniki drukarki.
    Link

Edit.
    W poniższym linku jest instrukcja instalacji.
    Link1
  • Poziom 7  
    Właśnie wchodzę w ten kreator i wyskakuje mi komunikat o którym pisałem wyżej że nie mam połączenia z internetem.