Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Głośnik niskotonowy Technics SB-EH590

Damos170 17 Kwi 2013 20:12 1896 4
  • #1 17 Kwi 2013 20:12
    Damos170
    Poziom 10  

Witam z 2 godziny temu spotkał mnie mały problem, natomiast na kolumnie stał kwiat i po podlaniu wyciekła woda na kolumnę i na biały niskoton i sopran poleciała woda ciurkiem, z sopranem nic się nie stało ale biały niskoton lekko przemókł , zrobiły się takie żółte zlewki od wody i zawieszenie głośnika tam gdzie było mokre trochę się zwężyło i wklęsło, słabo widać to wklęśnięcie na zdjęciu może jak się przyjrzycie, poprawiłem lekko na tej fotce jak coś i plamy też nie widać :

Dodatkowa fotka jak ktoś chciałby popatrzyć:

Głośnik gra w porządku, odkręciłem go żeby lekką ją wypchnąć w górę bo mnie to denerwuje, a poza tym jest dla mnie jak oko w głowie.., co mogę zrobić z tym zawieszeniem i czym mogę wyczyścić głośnik ?, może wybielaczem ACZE delikatnie (próbował ktoś z was?) albo czymś zamalować macie jakiś pomysł.

• #2 17 Kwi 2013 20:32
    398216
    Usunięty  
  • #3 17 Kwi 2013 20:36
    Damos170
    Poziom 10  

Szkoda mi głośnika :/, za późno z tym włączaniem bo już to zrobiłem, próbowałem lekko zawieszenie rozciągnąć w miejscu zwęzenia, w kolumnie sucho, macie jakieś pomysły i co z tym myciem głośnika, grać gra dobrze, tylko wizualnie mi to przeszkadza i nie wiem co z tym zawieszeniem.

• #4 18 Kwi 2013 11:40
    398216
    Usunięty  
  • #5 18 Kwi 2013 19:11
    Damos170
    Poziom 10  

Wieża ma 10 lat więc gąbka jest trochę zużyta, wyschło wszystko ale gąbka jest trochę zwężona. Nie wiem czy to celuloza ale jakiś materiał, wiem że można takie zawieszenie wymienić, ale nie wiem jakie kupić, i to chyba ryzykowne ?

Dodano po 3 [godziny] 45 [minuty]:

PS: Dziś nagrałem filmik, na lewym głośniku będzie widać ślad po wodzie http://www.youtube.com/watch?v=e66tkkxYF-I

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME