Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pierre Cardin f117 Nie uruchamia się Android

17 Kwi 2013 21:14 7683 24
  • Poziom 7  
    Witam
    Posiadam Tablet Pierre Cardin f117. Niestety coś się stało z Androidem i zawiesza się podczas startu na czarnym ekranie "ANDROID..... " Poźniej już tylko czarne tło i nic więcej. Proszę o pomoc. Jak można rozwiązać ten problem? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
  • Moderator Programowanie
    Pliki niezbędne do uruchomienia "zbrikowanego" tabletu Pierre Cardin F117.
    Instrukcja.
    1. Pobrać wszystkie załączone pliki. 4 pliki RAR i 1 plik ZIP.
    2. Rozpakować pierwsze archiwum RAR, aż do uzyskania pliku f117_en.ius (rozmiar 66 486 784 B)
    3. Za pomocą IUW nagrać w/w plik na kartę SD (Obrazek poniżej.)
    - 1. Wybieramy Boot Disk.
    - 2. Wyszukujemy plik obrazu karty.
    - 3. Wskazujemy plik rozpakowany z archiwum RAR.
    - 4. Wybieramy docelowy dysk, zawierający kartę SD.
    - 5. Klikamy przycisk BURN.
    4. Wsadzić kartę do urządzenia i uruchomić urządzenie.

• Poziom 11  
    Dziękuję, kolego, w moim przypadku bardzo pomogło.
  • Poziom 11  
    hej
    mam jeszcze prośbę możesz mi pomóc żeby odzyskać pamięć karty.
    mam kartę 2GB a pokazuje cały czas 705 MB i nie można jej przywrócić pełnej pamięci nawet po sformatowaniu
  • Poziom 11  
    dziękuje jeszcze raz za pomoc. Informatycy w mojej firmie tylko poradzili żeby kupił nowa kartę bo ta się zepsuła.
    WojtGda napisał:
    Informatycy w mojej firmie tylko poradzili żeby kupił nowa kartę bo ta się zepsuła.

Wybacz, ale uśmiałem się przy słowie "informatycy". :D :D
  • Poziom 11  
    Tak to jest, jak szuka się ceny a nie jakości.
    W większości sam sobie radzę z kompem w pracy, bo jak oni się do niego raz dobrali, to z poczty pustki zostały.
  • Poziom 1  
    mam ten sam problem i niestety ten sposób nie pomaga pisze: update package is damaged i żeby nacisnąć przycisk "power" przez 7 sekund w celu restartu. Co mam zrobić?
    mey napisał:
    ten sposób nie pomaga pisze: update package

A otrzymał kolega plik o odpowiedniej wielkości? Rozpakowując WinRAR-em tylko pierwsze archiwum?
  • Poziom 8  
    A ja mam problem, bo nie chce mi wykryć karty SD, żeby na nią wgrać ten obraz :/

Komputer widzi wszystko normalnie.

Może ktoś coś pomóc?
    przemas_1987 napisał:
    Komputer widzi wszystko normalnie.

Jaki ma karta rozmiar oryginalny a jaki po zamontowaniu na nią obrazu ROM-u?
  • Poziom 8  
    nie odpowiem, bo nie mogę zapakować tego obrazu na kartę.

IUW jakby jej w ogóle nie widział
    Sugeruję użyć innej karty; 1,2 max 4 GB.
  • Poziom 8  
    próbuję na karcie 2 GB, ale nic
    A uruchamiasz program jako administrator?
  • Poziom 8  
    przepraszam, ale jak to ustawić?

Naprawdę nie znam się na takich rzeczach, dlatego może moje pytanie jest bardzo laickie
    przemas_1987 napisał:
    przepraszam, ale jak to ustawić?

Kliknąć na ikonę programu IUW prawym przyciskiem myszki i wybrać z nemu opcję "Uruchom jako administrator".
  • Poziom 8  
    Mam :)

Wypaliło mi :)

A potem robi się booting i wyskakuje "Update package is demaged! Press power key 7sec to reboot!"

I tak robię, wyjmuję kartę i nie chce iść dalej
  • Poziom 2  
    Ja też mam problem z tym tabletem ten iuw nie chce mi karty wykryć
    A są jakieś inne programy do tego boota
  • Poziom 2  
    Cześc, czy udało się komuś reanimować cardin f-117?? po włorzeniu karty sd z wgranym f117_en.ius otrzymuje komende na f-117 "Update package is demaged!! Press power key 7sec to reboot!

Czy da rade coś z tą chinszczyznną zrobić???
    z góry dziekuje zza pomoc
  • Poziom 1  
    Pierre Cardin f117 Nie uruchamia się Android Pierre Cardin f117 Nie uruchamia się Android

Nie widzi żadnego dysku ani karty sd
    Gajos20 napisał:
    u mnie to samo.

Sugeruję zacząć od sprawdzenia czy karta jest widoczna w systemie i czy można na nią coś nagrać, a następnie uruchomić IUW jako administrator.
  • Poziom 11  
    U mnie przyczyną były czytniki pewnie. Na netbooko poszło bez problemu. IUW wykrył czytnik bez problemu ale to nie pomogło. Wcześniej się uruchamiał i wisiał na NAPISIE android a teraz URUCHAMIA SIĘ WISI NA NIM I RESET. Teraz jest tak w kółko. Próba bootowania widnieje z info "Update package is demaged!! Press power key 7sec to reboot!

UWAGA: W RAZIE PROBLEMÓW.

TO TAK. U MNIE BYŁ RÓWNIEŻ TEN STAŁY BŁĄD. PRÓBOWAŁEM RÓŻNIE. "iuw" ZADZIAŁAŁ DOPIERO NA NETBOOKU Z WIN7 STARTER 32-BIT WIDZĄC CZYTNIK KART POPRAWNIE. PÓŹNIEJ BYŁ BŁĄD Z KARTAMI PAMIĘCI. PRÓBOWAŁEM RÓŻNE Z TABEM ALE NIE BOTOWAŁ 2GB I 8GB VERBATIMA. DZIAŁAŁ TYLKO Z KARTĄ SANDISK I PLATINIUM 4GB ALE BYŁ TEN DRAŻNIĄCY BŁĄD. POBRAŁEM NAWET PLIK "f117_en.ius" OD RUSKICH ALE I TAK BYŁ BŁĄD. DOPIERO PRZY KTORYMŚ RAZEM ZMIENIŁEM PARAMETRY "iuw.exe" W ODRĘBNYCH CZYNNOŚCIACH. DOKŁADNIE TO PIERW ZMIENIŁEM ZGODNOŚĆ PROGRAMU Z "winows xp sp3" I OK. URUCHOMIŁEM PROGRAM I ZAMKNĄŁEM. NASTĘPNIE ZAZNACZYŁEM ABY PROGRAM URUCHAMIAŁ SIĘ Z ADMINISTRATOREM I OK.
    PO TYCH CZYNNOŚCIACH ZNÓW ZROBIŁEM KARTE ALE PO TYM JUŻ SOFT BYŁ WYKRYWALNY I PRZEBIEGŁ PRAWIDŁOWO. PO INSTALACJI TEGO WIFI, APARAT, DZWIĘKI I INNE DZIAŁAJĄ OK JAK I RÓWNIEŻ ANDEK MA POLSKI JĘZYK. DODATKOWO DODAM ŻE NIE MUSI TO ZADZIAŁAĆ ZA PIERWSZYM RAZEM A MIANOWICIE JAK TO ROBIŁEM NA KARCIE SANDISK TO KARTA RUSZYŁA ZA PIERWSZYM RAZEM ALE PLATINIUM DOPIERO ZADZIAŁAŁA POPRAWNIE ZA DRUGIM RAZEM INSTALOWANIA SOFTU (pliku "f117_en.ius") NA KARTĘ SD.
    Już mi ręce opadały i byłem pewny że nic z tego. Robiłem karte ileś razy i zawsze był błąd ale dopiero po zastosowaniu tych zmien w odrębnych czynnościach poprawnie zadziałały a czytałem gdzieś na rosyjskim portalu że właśnie na innych systemach "IUW" nie działa prócz XP ale jakoś po tym co napisałem jednak cudem ruszył. MAM NADZIEJE ŻE POMOGŁEM I ŻYCZĘ POWODZENIA.