Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Amica EBP8752 - nie wyświetla zegara, nie można włączyć

18 Kwi 2013 16:05 4443 2
  • Poziom 10  
    Mam problem z piekarnikiem Amica EBP8752 (163.4TpsYKDpOSr) programator zalany został wodą, po czyszczeniu piekarnik włącza się, na wyświetlaczu temperatury pojawia się "- - -" po czym piszczy, wyświetlacz gaśnie a włączany jest przekaźnik wentylatora... wyświetlacz czasu jest ciągle wyłączony... piekarnik nie reaguje na naciskanie żadnego przycisku... po odłączeniu czujnika temperatury po chwili wyskakuje F04 więc procesor jakoś działa... diody IR świecą... nie mam pomysłu co może być nie tak a wymiana całego panelu się nie opłaca... może ktoś coś podpowie? ewentualnie może miałby ktoś schemat lub wskazałby jakieś charakterystyczne punkty do pomiaru żeby zlokalizować usterkę?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 36  
    Proszę kliknąć funkcję szukaj i poczytać co trzeba sprawdzić przy F04 ale przy zalaniu może być uszkodzone wszystko.
  • Poziom 10  
    Szukałem już po chyba wszystkich tematach i nie znalazłem rozwiązania problemu... tutaj problem wygląda tak samo https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1469655.html ... ale rozwiązaniem znów jest zakup panelu... w moim normalnie nie pokazuje F04, tylko w czasie gdy odłączy się czujnik temperatury