Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laguna II - Karta do renault laguny

18 Kwi 2013 17:00 7191 15
  • Poziom 17  
    Witam wszystkich mam problem z kartą przy lagunie II ,a mianowicie brakuje jednego elementu i nie do końca jestem w stanie ustalić co to jest w rządku trzech elementów nad miejscem gdzie się wsuwa kluczyk jesli jest ktoś w stanie mi pomóc co to jest za element będę bardzo wdzięczny. Laguna II - Karta do renault laguny Laguna II - Karta do renault laguny
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 17  
    Chodzi o ten srodkowy element co są trzy równolegle tak ja na twoim zdjęciu jedynie miałbym prośbę czy jesteś w stanie ustalić co to za element i jaka wartość? a cewkę zmierzę jutro to napiszę.Pozdrawiam
  • Poziom 24  
    Mogę zmierzyć wartość tego kondensatora, ale dopiero dziś wieczorem...
  • Poziom 24  
    Ten kondensator na moim mierniku wykazuje wartość 16pF, chociaż realnie szacując może mieć od 12 do 18pF.
  • Poziom 24  
    lukasz4679 napisał:
    Bez łaski obyło się bez elektronika samochodowego karta już działa

Ja "swoją" kartę juz skleiłem i oddałem wiec nic sie nie odzywałem, ale skłaniam sie do stwierdzenia kol Motronic:
    Motronic napisał:
    Pamietajcie, nigdy nie pomagajcie tu ludziom którzy mało komu pomogli, nic z tego nie ma.

Popatrz na ten temat, znalazło sie kilku zainteresowanych pomocą, tylko autor nie... Ja się już zastanawiałem czy przy okazji nie pomierzyć wszystkich kondensatorów i innych nieoznaczonych elementów, tak na przyszłość - dla innych, bo przy próbie otwarcia karty bardzo często się zdarza uszkodzenie elementów na brzegach karty, ale jak widać nie warto.
    A teraz do Ciebie kol. lukasz4679: rozwiązałeś swój problem, ale sam nie napisałeś jakiej wartości kondensatory były, ale pomocy oczekiwałeś... a innym nie pomożesz w ten sposób.
    Pozdrawiam.
  • Specjalista grupy V.A.G.
  • Poziom 42  
    Co miałeś do zdarcia czapę baranicę czy beret z antenką!
    Takie infantylne wypowiedzi zostaw sobie na inne okazje.