Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ekpres Saeco Talea Ring Plus-nie działa przełącznik w środku - symbol filiżanki

gw1 18 Kwi 2013 19:27 1737 3
  • #1 18 Kwi 2013 19:27
    gw1
    Poziom 2  

Dlaczego w ekpresie do kawy Saeco Talea Ring Plus nie działa przełącznik w środku kółka - symbol filiżanki. Pozostałe przełączniki - w pierścieniu otaczającym środkowy przełącznik i przełączniki boczne działają. Dlatego w wyniku tego nie można uruchomić pracy ekspresu. Jaki może być tego powód? Jak się demontuje panel sterujący?

1 3
  • #2 18 Kwi 2013 23:58
    zbb361
    Poziom 14  

Dzień dobry . Zła wiadomość nic się nie da z tym zrobić tylko wymiana na nowy panel . Nie proponuje samemu rozbierać ekspres .
    Powodzenia .

0
  • #3 15 Kwi 2017 16:57
    mac_alu
    Poziom 2  

zbb361 napisał:
    Zła wiadomość nic się nie da z tym zrobić tylko wymiana na nowy panel. Nie proponuje samemu rozbierać ekspres.
    No niestety ja tak zrobiłem jakieś 3 miesiące temu, kupiłem całkiem nowy panel, zainstalowałem i jakiś czas działało... Potem ponownie sporadycznie i był problem z głównym przyciskiem. Problem ustąpił sam i działało jakieś dwa miesiące i teraz znowu, to samo znowu nie działa :( więc wydaje mi się, że to nie kwestia panela tylko coś innego... Może ktoś coś poradzi?

0
  • #4 18 Maj 2018 18:50
    mac_alu
    Poziom 2  

Miałem dokładnie to samo, założyłem nowy panel i działał przez jakiś czas potem miał chwilowe problemy później znowu wszystko OK ale teraz już całkiem nie działa może ktoś zna przyczynę?

0